ПОДІЇ | Всі Події

Екскурсія до МЦ «Median»

Київський Медичний Університет протягом квітня-червня 2023 року проводив екскурсії для майбутніх інтернів до клінік-баз стажування. Нагадуємо, що ми співпрацюємо з більш ніж 40 державними і приватними клініками та надаємо нашим інтернам найкращі умови для проходження інтернатури.

Остання у цьому році екскурсія відбулася 8 червня 2023 року до медичного центру «Median», за адресою: вул. Ярославська, 55.

(Довідка: «Median» – це надійна, перевірена часом мережа клінік у місті Київі. До неї входять: сучасні медичні центри; новітні лабораторії; аптеки з широким асортиментом товарів. У медичному центрі Медіан консультують лікарі майже всіх напрямків, є можливість провести вакцинацію, отримати ультразвукову і лабораторну діагностику).

У медичному центрі «Median» провели екскурсію для студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Внутрішні хвороби», «Дерматовенерологія», «Загальна практика-сімейна медицина», «Неврологія», «Отоларингологія» та «Педіатрія».

Екскурсію проводила директор медичного центра Батечко Анжеліка Петрівна.

Вона розповіла відвідувачам про основні напрямки роботи медичного центру та співпрацю з НСЗУ. Екскурсанти відвідали косметологічний кабінет, маніпуляційну, кабінет діагностики шкірних новоутворень та хірургічних втручань, кабінети лікаря-акушера-гінеколога і отоларинголога та власну лабораторію медичного центру.

Директор медичного центра Анжела Петрівна та медичний директор Олена Анатоліївна відповіли на запитання екскурсантів про особливості проходження інтернатури у медичному центрі та відповіли на їхні питання.

09.06.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери