Екскурсія до лабораторії CSD Lab

19 березня 2024 року розпочався весняно-літній цикл ознайомчих екскурсій до баз стажування лікарів-інтернів.  Першим у 2024 році екскурсанти відвідали один з провідних лабораторних комплексів України – CSD Lab, що пропонує широкий спектр послуг від загального аналізу крові до найскладніших та найновіших лабораторних досліджень з використанням найсучаснішого обладнання та методів аналізу та є багаторічним партнером ПВНЗ “Київський медичний університет” з підготовки в інтернатурі. Мережа CSD Lab налічує понад 100 лабораторних офісів та пунктів прийому біоматеріалу по всій Україні.

Екскурсанти відвідали лабораторний офіс, розташований за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 45. Майбутніх інтернів зустріла знайома студентам гостьовий лектор, лікар-дерматопатолог Антоніна Калмикова. Відвідувачам показали всі етапи підготовки біологічного матеріалу до досліджень: реєстрацію, дегідратацію, заміщення рідин зразків парафіном, виготовлення зрізів для цито-гістологічного дослідження, їх фарбування гематоксиліном, депарафінування та гідратацію.

Антоніна В’ячеславівна розповіла про етапи дослідження зразків біологічного матеріалу. Кожен майбутній інтерн мав змогу на власні очі побачити підготовлені зразки реальних пацієнтів (ампутований палець хворого на мієлому, уражену пухлиною матку та частину кишківника, ураженого пухлиною з проростанням у сечовий міхур), оглянути разом із лікарем під мікроскопом підготовлені зразки зрізів, висловити свою думку.

З метою популяризації спеціальності інтернатури “Патологічна анатомія” Антоніна В’ячеславівна запросила майбутніх інтернів разом із нею попрацювати зі зразками біоматеріалу хворих. Екскурсанти мали нагоду задати питання лікарю, отримати вичерпні відповіді на них та подякувати за цікаву та змістовну екскурсію.

Пропонуємо вашій увазі відеовідгук нашого випусника інтернатури, а зараз лікаря-патологоанатома CSD Lab  Дмитра Камінського про навчання в інтернатурі та роботу в  CSD Lab.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на весну-літо дивіться за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024