Екскурсії до дерматологічної клініки MyDerm та медичного центру мережі клінік Smart Medical Center

Тривають екскурсії до клінік-баз стажування інтернатури Київського Медичного Університету. 7 листопада 2023 року відбулася екскурсія до дерматологічної клініки MyDerm, що розташована за адресою м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11б. Клініка готує інтернів за спеціальністю «Дерматовенерологія».

(Довідка: дерматологічна клініка MyDerm пропонує високоякісні послуги з діагностики та лікування шкірних захворювань, а також процедури догляду, які допоможуть надовго зберегти молодість і красу шкіри. Найновіше цифрове обладнання та досвідчені фахівці, що дозволяє надавати послуги на високому професійному рівні).

Екскурсію проводила відповідальна за навчання інтернів Тетяна Мілевська та інтерн КМУ другого року Воінкова Маргарита. Вони розповіли відвідувачам про основні напрямки роботи медичного центру:
– лікування хронічних дерматозів
– лікування акне
– лікування рубців
– діагностику та лікування захворювань волосся та шкіри голови
– ін’єкційну косметологію (ботулінотерапія, аугментація губ, контурна пластика обличчя, мезотерапія, плазмоліфтінг, PRP, біоревіталізація шкіри, векторний ліфтінг)

Екскурсанти відвідали косметологічний кабінет, кабінет діагностики шкірних новоутворень, хірургічних втручань та подолога. Лікар-інтерн розповіла про особливості проходження інтернатури в клініці. Тетяна Мілевська надала вичерпні відповіді на всі питання екскурсантів щодо особливостей роботи клініки та організації навчання інтернів.

Наступного дня, 8 листопада 2023 року, відбулася екскурсія до медичного центру мережі клінік Smart Medical Center, що розташований за адресою: вул. Джона Маккейна(Кудрі), 7Б

(Довідка: Smart Medical Center надає широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. Smart Medical Center — це мережа клінік доказової медицини для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт).

Ця багатопрофільна клініка здійснює підготовку лікарів-інтернів за наступними спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Дерматовенерологія», «Внутрішні хвороби», «Неврологія», «Отоларингологія», «Офтальмологія», «Педіатрія», «Хірургія».

Екскурсію проводила керівник печерської філії  Smart Medical Center, Бовт Дар’я Сергіївна. Вона розповіла про основні напрямки роботи медичного центру.

Майбутні інтерни відвідали кабінети для прийому та консультації пацієнтів, маніпуляційну, кабінет УЗД-діагностики та рентгену; приймальну лікаря-дерматолога, акушера-гінеколога та стаціонар.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на листопад дивіться за посиланням.