ПОДІЇ | Всі Події

Екскурсії до медичного центру мережі медичних клінік Into-Sana та медичного центру Median

Тривають екскурсії до клінік-баз стажування, так 7 травня 2024 року відбулася екскурсія до медичного центру мережі медичних клінік Into-Sana, що розташований за адресою м. Київ, Дніпровська набережна, 25.

(Довідка: Into-Sana – надає повний комплекс медичних послуг: багатопрофільні медичні та діагностичні центри, власна лабораторія, стаціонар, цілодобова хірургічна підтримка і служба швидкої допомоги).

Багатопрофільна клініка здійснює підготовку лікарів-інтернів за наступними спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Внутрішні хвороби», «Дерматовенерологія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Неврологія», «Ортопедія і травматологія», «Отоларингологія», «Радіологія», «Педіатрія», «Хірургія», «Офтальмологія».

Екскурсію проводила відповідальна за навчання інтернів, лікар Гнилоскуренко Анна Валеріївна. Вона розказала відвідувачам про підрозділи клініки, розташовані у м. Києві та м. Одесі. Екскурсанти відвідали маніпуляційну, кабінет для рентген-досліджень, приймальні лікаря акушера-гінеколога, сімейного лікаря. Майбутні інтерни також поспілкувалися з головним лікарем підрозділу, Брикульським Ігорем Борисовичем.

9 травня 2024 року студенти-медики побували у медичному центрі Median, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Ярославська, 55.

(Довідка: Median – це надійна, перевірена часом мережа клінік у місті Київі. До неї входять: сучасні медичні центри; новітні лабораторії; аптеки з широким асортиментом товарів. У медичному центрі Median консультують лікарі майже всіх напрямків, є можливість провести вакцинацію, отримати ультразвукову і лабораторну діагностику).

Медичний центр здійснює підготовку інтернів за наступними спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Внутрішні хвороби», «Загальна практика – сімейна медицина», «Дерматовенерологія», «Неврологія», «Педіатрія».

Екскурсію проводила директор медичного центру Батечко Анжеліка Петрівна, яка розповіла про основні напрямки роботи медичного центру, співпрацю з НСЗУ та страховими компаніями. Екскурсанти відвідали маніпуляційну, кабінет прийома сімейного лікаря, акушера-гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, лабораторію медичного центру, де виконують широкий спектр досліджень від загального аналізу крові до ПЛР. Директор медичного центру Анжела Петрівна відповіла на запитання екскурсантів про особливості проходження інтернатури у медичному центрі.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на весну-літо дивіться за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55
https://kmu.edu.ua/bpr/
https://intern.kmu.edu.ua/

15.05.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ТРА
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 30 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Травня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Відбулося чергове засідання ІнтерРади міжнародного факультету
21 травня 2024 року  на міжнародному факультеті відбулося чергове засідання ІнтерРади у зміш...
23 Травня 2024
Тривають іспити на фармацевтичному факультеті
17 та 20 травня 2024 року на кафедрі фармакології та фармакотерапії Київського Медичного Універси...
20 Травня 2024
Студенти-медики об’єдналися, щоб дослідити аутизм: спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії
8 травня 2024 року відбулося спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії, яке об'єднало с...
17 Травня 2024
Новини кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології
На кафедрі терапевтичної стоматології та пародонтології студенти-стоматологи  5 курсу, групи...
17 Травня 2024
Студенти КМУ взяли участь у турнірі з настільного тенісу
16 травня 2024 року у парку культури та відпочинку "Партизанська слава" відбувся турнір з настіль...
17 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери