ПОДІЇ | Всі Події

Долучайся до Асоціації випускників!

У 2022 році Київський медичний університет, перший приватний заклад вищої медичної освіти на пострадянському просторі, святкує свій 30-ти річний ювілей. Наші досягнення високо оцінені освітянською громадою, в 2019 році КМУ став кращим приватним закладом вищої освіти України. Проте, ми не зупиняємося на досягнутому, а продовжуємо працювати відповідно до нашої місії: «Навчати, досліджувати, лікувати та служити людству, постійно прагнучи до досконалості».

Університет запрошує своїх випускників, яких у нас вже більше 5000, розділити з нами свято. Адже наша історія— це в тому числі історія наших випускників, а їхні успіхи — це успіхи alma mater.

Ювілей КМУ — це ще один привід об’єднати всіх, хто починав свої життєві та професійні досягнення з його стін, згуртувати випускників-однодумців, для яких університет назавжди залишиться символом професіоналізму та медичної освіти.

Тож, запрошуємо вас доєднатися до Асоціації випускників КМУ просто зараз! У нашій анкеті розповідайте про себе, свої професійні успіхи та висловлюйте свої думки (і критичні також) щодо шляхів розвитку університету.

Давайте зробимо ювілей нашої alma mater пам’ятним для всіх!

Посилання на google-форму.

18.01.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери