Долучайся до Асоціації випускників!

У 2022 році Київський медичний університет, перший приватний заклад вищої медичної освіти на пострадянському просторі, святкує свій 30-ти річний ювілей. Наші досягнення високо оцінені освітянською громадою, в 2019 році КМУ став кращим приватним закладом вищої освіти України. Проте, ми не зупиняємося на досягнутому, а продовжуємо працювати відповідно до нашої місії: «Навчати, досліджувати, лікувати та служити людству, постійно прагнучи до досконалості».

Університет запрошує своїх випускників, яких у нас вже більше 5000, розділити з нами свято. Адже наша історія— це в тому числі історія наших випускників, а їхні успіхи — це успіхи alma mater.

Ювілей КМУ — це ще один привід об’єднати всіх, хто починав свої життєві та професійні досягнення з його стін, згуртувати випускників-однодумців, для яких університет назавжди залишиться символом професіоналізму та медичної освіти.

Тож, запрошуємо вас доєднатися до Асоціації випускників КМУ просто зараз! У нашій анкеті розповідайте про себе, свої професійні успіхи та висловлюйте свої думки (і критичні також) щодо шляхів розвитку університету.

Давайте зробимо ювілей нашої alma mater пам’ятним для всіх!

Посилання на google-форму.

18.01.2022
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
День донора крові
Тож, чекаємо вас 15 березня 2024 року з 9:00 до 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, 3-й поверх.
20 Лютого 2024
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024