До уваги абітурієнтів! Рейтингові списки абітурієнтів, які вступають на основі ПЗСО.

Шановні абітурієнти! До вашої уваги рейтингові списки абітурієнтів 2018 року вступу!

• Рейтинговий список вступників, які допущені до участі у конкурсі на вступ до ПВНЗ “КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ” на основі ПЗСО за спеціальністю 221 “Стоматологія”

• Рейтинговий список вступників, які допущені до участі у конкурсі на вступ до ПВНЗ “КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ” на основі ПЗСО за спеціальністю 222 “Медицина”

• Рейтинговий список вступників, які допущені до участі у конкурсі на вступ до ПВНЗ “КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ” на основі ПЗСО за спеціальністю 226 “Фармація, промислова фармація” (денна форма навчання)

• Рейтинговий список вступників, які допущені до участі у конкурсі на вступ до ПВНЗ “КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ” на основі ПЗСО за спеціальністю 226 “Фармація, промислова фармація” (заочна форма навачння)