Дистанційне навчання під час карантину

Відповідно до постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 щодо карантинних заходів передбачено переведення навчання в закладах вищої освіти в дистанційний режим.

Ця сумна подія ніяк не вплинула на перебіг навчального процесу, оскільки одночасно із запровадженням карантину команда Київського медичного університету, згуртувавшись, змогла в найкоротші терміни модифікувати платформу для дистанційного навчання, яка існувала в Університеті з 2014 році, під нагальні потреби сьогодення. Дякуємо викладачам, які, згуртувавшись зробили так, щоб студенти не пропустили жодної години навчання, адже завдяки їх професіоналізму та відповідній технічній підтримці, були дуже швидко створені он-лайн класи для кожної академічної групи, записані відеоуроки, програми дистанційного навчання, опрацьована система оцінювання та контролю якості, яка б відповідала специфіці дистанційного викладання.

Впевнені, що все це дозволить нам в даній непростій ситуації не втратити дорогоцінний час та гідно підготуватися не лише до екзаменаційної сесії, але й до КРОКів. Для адекватної роботи кожного викладача в новому форматі навчальною частиною був проведений спеціальний семінар-тренінг, який відвідало близько 100 співробітників-дякуємо їм за підтримку!

Діємо разом заради подолання кризи в Україні, зберігаємо спокій та продовжуємо навчання!

23.03.2020
ТРА
День відкритих дверей ОНЛАЙН
29 травня о 16:00