«Дій зараз!» (Act now) – пріоритетний проект Цілей сталого розвитку 2020 р.

У 2015 році Україна приєдналась до рішення Саміту Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу: порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року», яким було затверджено 17 Цілей Сталого Розвитку (SDG) та 169 завдань.

Україна впевнено рухається до реалізації поставлених цілей. Так, протягом п’яти років було проведено ряд заходів: національні та регіональні консультації, зустрічі, семінари, круглі столи; була організована лідерська програма для молоді – «SDG-амбасадори». До цих подій долучилося понад 800 фахівців різних напрямів: урядовці, управлінці, спеціалісти ООН, дипломати, науковці та інші представники недержавних організацій.

На сьогодні найактуальнішим проектом ООН є боротьба зі зміною клімату під гаслом Act now (Дій зараз!). Учасником цієї акції може стати кожен – достатньо змінити або звести до мінімуму шкідливі звички, які негативно впливають на навколишнє середовище.

Ми підготували інфографіку із переліком нескладних побутових дій, які допоможуть зберегти навколишнє середовище, адже чим більше учасників підтримають цей проект – тим помітнішим буде ефект.

Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024