День відкритих дверей в КМУ УАНМ

У Київському медичному університеті УАНМ 28 березня 2015 року відбувся День відкритих дверей, на якому майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з навчальним закладом та спеціальностями, які можна здобути, вступивши до університету. В цьому році наш заклад особисто відвідали вже більше 300 осіб – школярі, студенти коледжів та медичних училищ та їх батьки, які зацікавились навчанням в нашому Університеті. Також абітурієнти активно використовують можливість електронного звернення, таким чином отримано вже понад 1000 звернень на які усі отримали детальні відповіді.

Майже всі зацікавлені у навчанні виявили інтерес до участі в отриманні «Університетського гранту» на безкоштовне навчання протягом одного року (детальніше за посиланням).

На останній зустрічі, майбутніх студентів проінформували про те, що навчаючись у КМУ УАНМ вони зможуть протягом семестру чи року пройти навчання у партнерському медичному університеті у Польщі з взаємовизнанням кредитів в Україні (студентська мобільність).  Це стало можливим після приєднання нашого Університету до програми «Польський медичний Еразмус+ для України медичної».

Адміністрація КМУ УАНМ дякує Вам за те, що Ви обрали саме наш університет, слідкуйте за нашими заходами на сайті Університету та в соціальних мережах.  До нових зустрічей в КМУ УАНМ!

[slideshow_deploy id=’1762’]

03.04.2015
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024