ПОДІЇ | Всі Події

День відкритих дверей в КМУ УАНМ

У Київському медичному університеті УАНМ 28 березня 2015 року відбувся День відкритих дверей, на якому майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з навчальним закладом та спеціальностями, які можна здобути, вступивши до університету. В цьому році наш заклад особисто відвідали вже більше 300 осіб – школярі, студенти коледжів та медичних училищ та їх батьки, які зацікавились навчанням в нашому Університеті. Також абітурієнти активно використовують можливість електронного звернення, таким чином отримано вже понад 1000 звернень на які усі отримали детальні відповіді.

Майже всі зацікавлені у навчанні виявили інтерес до участі в отриманні «Університетського гранту» на безкоштовне навчання протягом одного року (детальніше за посиланням).

На останній зустрічі, майбутніх студентів проінформували про те, що навчаючись у КМУ УАНМ вони зможуть протягом семестру чи року пройти навчання у партнерському медичному університеті у Польщі з взаємовизнанням кредитів в Україні (студентська мобільність).  Це стало можливим після приєднання нашого Університету до програми «Польський медичний Еразмус+ для України медичної».

Адміністрація КМУ УАНМ дякує Вам за те, що Ви обрали саме наш університет, слідкуйте за нашими заходами на сайті Університету та в соціальних мережах.  До нових зустрічей в КМУ УАНМ!

03.04.2015
ПОДІЇ | Всі Події
19
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
20
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021
13 Вересня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери