ПОДІЇ | Всі Події

День пульмонолога

17 травня, у багатьох країнах світу відзначається професійне свято лікарів-пульмонологів – День пульмонолога. Цей день офіційно був заснований у 1997 році і ось вже більше 20-ти років Всесвітній день пульмонолога є приводом не лише привітати лікарів цієї чудової спеціальності, а й нагадати громадськості про необхідність профілактичних оглядів дихальної системи і підвищити обізнаність суспільства про небезпеку захворювань органів дихання.

Пульмонологи – це лікарі, які спеціалізуються в діагностиці та лікуванні захворювань дихальної системи нашого організму. Відомо, що дихання належить до основних функцій організму. Без нього людина може прожити не більше 7 хвилин. Кожен день через наші легені проходить близько 10 тисяч літрів повітря, при цьому ми в середньому робимо 20-25 тисяч вдихів та видихів.

2020-2021 рр. стали особливо складними для лікарів-пульмонологів, які активно борються з COVID-19, ризикуючи власним здоров’ям. Крім того, зараз перед українськими лікарями-пульмонологами гостро стоїть питання профілактики та лікування туберкульозу.
Ми вітаємо лікарів-пульмонологів зі святом і бажаємо їм міцного здоров’я та успіхів у їхній медичній практиці!

 

17.05.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери