ПОДІЇ | Всі Події

День офтальмолога 2020

Щорічно, 11 листопада, у багатьох країнах світу відзначається День офтальмолога. Це професійне свято фахівців, які лікують різноманітні захворювання очей. Завдячуючи офтальмологам, ми маємо можливість бачити та сприймати навколишній світ у всіх його неповторних відтінках та барвах, адже відомо, що до 90% інформації людина отримує саме через зір.

Лікарі-офтальмологи щодня стикаються з патологіями органу зору різного ступеня тяжкості. Деякі захворювання очей можуть проходити абсолютно безсимптомно і тому завдання лікаря-офтальмолога дуже відповідальна – виявити ці захворювання якомога раніше і врятувати зір. Однією з найбільш поширених у світі причин втрати зору залишається глаукома. Це небезпечне захворювання очей, що проявляється періодичним або постійним підвищенням внутрішньоочного тиску з наступним ушкодженням зорового нерву, яке призводить до незворотньої втрати зору.

Київський медичний університет активно бере участь у боротьбі з глаукомою. Наш Університет співорганізатор щорічних міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених глаукомі. Керівник «Українського глаукомного товариства» – провідний вчений КМУ Веселовська Зоя Федорівна, заслужений лікар України, Лауреат державної премії України, чл.-кор. НАМН України, проф., д.м.н., завідувач кафедри хірургічних хвороб №2 з курсом офтальмології КМУ. Головне завдання «Українського глаукомного товариства» – підтримка світових досягнень, освітніх, наукових  та соціально-медичних проектів, спрямованих на довгострокове збереження зору у хворих на глаукому.

У День офтальмолога хочемо привітати всіх офтальмологів з професійним святом. Побажати їм успіхів у роботі, міцного здоров’я, благополуччя і миру!

10.11.2020
ПОДІЇ | Всі Події
23
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери