ПОДІЇ | Всі Події

День офтальмолога 2020

Щорічно, 11 листопада, у багатьох країнах світу відзначається День офтальмолога. Це професійне свято фахівців, які лікують різноманітні захворювання очей. Завдячуючи офтальмологам, ми маємо можливість бачити та сприймати навколишній світ у всіх його неповторних відтінках та барвах, адже відомо, що до 90% інформації людина отримує саме через зір.

Лікарі-офтальмологи щодня стикаються з патологіями органу зору різного ступеня тяжкості. Деякі захворювання очей можуть проходити абсолютно безсимптомно і тому завдання лікаря-офтальмолога дуже відповідальна – виявити ці захворювання якомога раніше і врятувати зір. Однією з найбільш поширених у світі причин втрати зору залишається глаукома. Це небезпечне захворювання очей, що проявляється періодичним або постійним підвищенням внутрішньоочного тиску з наступним ушкодженням зорового нерву, яке призводить до незворотньої втрати зору.

Київський медичний університет активно бере участь у боротьбі з глаукомою. Наш Університет співорганізатор щорічних міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених глаукомі. Керівник «Українського глаукомного товариства» – провідний вчений КМУ Веселовська Зоя Федорівна, заслужений лікар України, Лауреат державної премії України, чл.-кор. НАМН України, проф., д.м.н., завідувач кафедри хірургічних хвороб №2 з курсом офтальмології КМУ. Головне завдання «Українського глаукомного товариства» – підтримка світових досягнень, освітніх, наукових  та соціально-медичних проектів, спрямованих на довгострокове збереження зору у хворих на глаукому.

У День офтальмолога хочемо привітати всіх офтальмологів з професійним святом. Побажати їм успіхів у роботі, міцного здоров’я, благополуччя і миру!

10.11.2020
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери