ПОДІЇ | Всі Події

Дебютная гра “Медик” (КМУ) – “Будівельник” (КНУБА)!

В четвер, 27 вересня, на футбольному полі Національного університету біоресурсів та природокористування України відбулась дебютна гра команди «Медик» у змаганнях під егідою ФАСК (Футбольна асоціація студентів Києва). Суперником студентів з медичного університету стали «Будівельники» з КНУБА.

Перші хвилини гри видались дуже нервовими для новачків, вони втрачали м’яч на власній половині та дозволяли супернику завдавати удари в площину воріт з вигідних позицій. Саме такий простріл призвів до першого пропущеного голу. На 9-й хвилині зустрічі Антон Костина потужним обвідним ударом з-за меж карного майданчику відправив м’яч у сітку воріт «медиків». Незважаючи на програшний для себе рахунок, дебютанти трохи набралися сміливості та спробували відігратись. Особливо виділявся в команді Дмитра Дубенка Дерік Лінкольн, який грав під 15 номером. Саме з його флангу загострювалась ситуація біля воріт першого номера КНУБА. Вже на 16-й хвилині рахунок в матчі став рівним, коли після фолу поблизу карного майданчику «будівельників», капітан синіх Данило Соколенко чудовим ударом перекинув стінку та забив дебютний гол для своєї команди в цьому сезоні. Гра вирівнялась, а моменти почали виникати як біля воріт одного колективу, так і біля другого. Непогано проявляв себе голкіпер КМУ Володимир Шматалюк, який грав досить впевнено на виходах та загалом в матчі. Аж доки за хвилину до свистка на перерву несильний удар від Афара Хішама не став проблемою для Володимира, і м’яч по-зрадницьки вилетів з рук та опинився в сітці. 2:1 перед самою перервою і всі сподівання на вдалий старт сезону залишились на другий тайм.

У другій половині гри номінальні господарі «Будівельники» грали «по рахунку», адже вони вели і їм необхідно було зберегти цей результат, а збільшити перевагу вони мали змогу в стрімких контратаках. Натомість КМУ в позиційних наступах подекуди трохи не вистачало досвіду, а трохи везіння. Тому двобій так і завершився другою поспіль перемогою в сезоні для КНУБА, які на даний момент очолюють турнірну таблицю групи Б, а «Медики» демонструють характер, який їм допоможе в наступних іграх, де вони вже матимуть певний досвід.

Вболіваємо за нашу команду!
#kmuteam!

Всі фото дивіться тут.

 

 

04.10.2018
ПОДІЇ | Всі Події
28
ВЕР
Курси з іридодіагностики
Тривалість: 28.09.2020 - 09.10.2020
16 Вересня 2020
28
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 28.09.2020 - 09.10.2020
16 Вересня 2020
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери