Дарницька районна державна адміністрація відзначила cтудентів КМУ

Дарницька районна державна адміністрація з нагоди Міжнародного дня студента та за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Дарницького району нагородила почесними відзнаками студентів Київського медичного університету.

Президент Університету Олександр Валерійович Поканевич вручив ці нагороди наступним студентам:

1. Сархану Ахмедову, 5 курс, стоматологічний факультет
  2. Артему Кожемяко,  5 курс, стоматологічний факультет
  3. Катерині Волковій, 3 курс, стоматологічний факультет
  4. Марині Корж, 3 курс, медичний факультет
  5. Єлизаветі Ніколаєвській, 5 курс, медичний факультет

Олександр Валерійович привітав студентів з нагородами, побажав успіхів у навчанні та у подальшій професійній діяльності і запросив до участі в університетських проектах: «Центрі симуляційного навчання», мовному центрі «Language Center» і осередку для студентської обдарованої молоді «Talеnt Park».

Дякуємо Дарницькій районній державній адміністрації за високу оцінку діяльності наших студентів та вітаємо студентів з почесними нагородами!

04.12.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021