Дарницька районна державна адміністрація відзначила cтудентів КМУ

Дарницька районна державна адміністрація з нагоди Міжнародного дня студента та за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Дарницького району нагородила почесними відзнаками студентів Київського медичного університету.

Президент Університету Олександр Валерійович Поканевич вручив ці нагороди наступним студентам:

1. Сархану Ахмедову, 5 курс, стоматологічний факультет
  2. Артему Кожемяко,  5 курс, стоматологічний факультет
  3. Катерині Волковій, 3 курс, стоматологічний факультет
  4. Марині Корж, 3 курс, медичний факультет
  5. Єлизаветі Ніколаєвській, 5 курс, медичний факультет

Олександр Валерійович привітав студентів з нагородами, побажав успіхів у навчанні та у подальшій професійній діяльності і запросив до участі в університетських проектах: «Центрі симуляційного навчання», мовному центрі «Language Center» і осередку для студентської обдарованої молоді «Talеnt Park».

Дякуємо Дарницькій районній державній адміністрації за високу оцінку діяльності наших студентів та вітаємо студентів з почесними нагородами!

04.12.2020