Цикл ТУ «Сучасні підходи до лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота та червоної облямівки губ»

Запрошуємо лікарів-стоматологів на цикл тематичного удосконалення «Сучасні підходи до лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота та червоної облямівки губ», який проводиться з 4 по 8 грудня 2023 року у онлайн-форматі.

Організатор ТУ: кафедра терапевтичної стоматології та пародонтології Київського Медичного Університету.

Куратор циклу: Копчак Оксана Вікторівна, завідувач кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології, доктор медичних наук, професор

Лектори, викладачі кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології:
• Азаров Олексій Вікторович, к.мед.н., доцент
• Оболонська Ганна Олександрівна, к.мед.н., асистент
• Куліш Альона Станіславівна, к.мед.н., асистент

Вартість – 1350 грн.

Програма циклу ТУ передбачає обговорення питань щодо класифікацій захворювань слизової оболонки порожнини рота, загальних та місцевих факторів ризику виникнення захворювань, клінічного перебігу, діагностики, диференційної діагностики та лікування травматичних уражень слизової оболонки порожнини рота, захворювань губ та язика, особливостів клінічних проявів у порожнині рота низки соматичних хвороб та критеріїв діагностики. Підніматимуться питання, які стосуються клінічної картини, діагностики та лікування облігатних і факультативних передракових захворювань слизової оболонки порожнини рота та червоної облямівки губ. Здійснюватиметься детальний розбір клінічних випадків найбільш поширених захворювань слизової оболонки порожнини рота з наданням прикладів заповнення карток стоматологічного хворого за відповідними діагнозами та обговорюватимуться помилки при складанні планів лікування пацієнтів з патологією СОПР.

У результаті проходження циклу тематичного удосконалення лікар отримує Посвідчення про проходження циклу тематичного удосконалення та 25 балів БПР для присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Реєстрація за посиланням.