Цикл ТУ «Принципи реабілітації функції ходьби у пацієнтів з ампутаціями кінцівок внаслідок перенесених мінно-вибухових травм та вогнепальних поранень»

Кафедра фізіології, медичної біології, біологічної фізики та кафедра неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету  запрошує взяти участь у циклі тематичного удосконалення «Принципи реабілітації функції ходьби у пацієнтів з ампутаціями кінцівок внаслідок перенесених мінно-вибухових травм та вогнепальних поранень» для лікарів за спеціальністю фізична та реабілітаційна медицина, неврологія, травматологія та ортопедія, загальна практика та сімейна медицина та фізичних терапевтів, асистентів фізичних терапевтів та ерготерапевтів, який складається з 78 навчальних годин (2 тижні).

В результаті проходження циклу тематичного удосконалення лікар отримує 50 балів для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Мета навчання на циклі: підвищення професійного рівня лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, фізичних терапевтів, неврологів, травматологів ортопедів та фізичних терапевтів які в свої клінічній практиці часто зустрічаються з веденням пацієнтів з ампутованими кінцівками. Даний курс надає клініцистам розширену, поглиблену основу для ефективного аналізу та реабілітації дисфункції ходи. Клініцисти вдосконалюють свої знання в стратегіях функціонального тестування, заснованих на доказах, а також механізмах патологічної ходи та діагностиці надаючи клініцисту навички, які можна використовувати відразу після повернення до клінічного середовища.

Викладач курсу тематичного удосконалення – Андрій Леонідович Паламарчук, к.мед.н., доцент кафедри фізіології, медичної біології, біологічної фізики, лікар-невролог вищої категорії, медичний директор клініки “Київський Інститут Реабілітації”.

ТУ відбудеться з 18 березня по 1 квітня 2024 року в м. Києві, за адресою: вул. Бориспільська, 2 (теоретична частина) та Берестейський проспект, 131 А (практична частина).

Початок о 10.00, реєстрація – з 9.00.

Форма навчання очна.

Вартість навчання –  16500 грн.

Реєстрація за посиланням.

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА ЦИКЛІ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ!!!

З питань навчального процесу звертайтесь до координатора проекту:
e-mail: a.palamarchuk@kmu.edu.ua
тел: +38 (050) 08 555 79, Паламарчук Андрій Леонідович

З питань організації:
Відділ БПР : експерт з безперервного професійного
медичного розвитку відділу інтернатури, Світлана Даценко
Документи можна подати онлайн: cpmd@kmu.edu.ua
Тел. +38 (050) 450-84-95