Цикл ТУ «Клінічна ортодонтія. Особливості лікуваня з використанням сучасних знімних ортодонтичних апаратів та техніки багатопетльової дуги»

Кафедра ортопедичної стоматології і ортодонтії ПВНЗ “Київський медичний університет” запрошує Вас прийняти участь у циклі тематичного удосконалення «Клінічна ортодонтія. Особливості лікуваня з використанням сучасних знімних ортодонтичних апаратів та техніки багатопетльової дуги» зі спеціальності «Стоматологія», який складається з 78 навчальних годин (2 тижні).

В результаті проходження циклу тематичного удосконалення лікар отримує 50 балів для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Цільова аудиторія: лікарі-ортодонти.

Мета навчання на циклі: підвищення професійного рівня лікарів та ознайомлення з сучасними рекомендаціями щодо діагностики, лікування та профілактики ортодонтичної патології. У програмі викладено сучасні методи діагностики ортодонтичних пацієнтів, цефалометричного аналізу (аналізу ТРГ, ОПГ, КТ), організації роботи ортодонта, складання плану лікування, тактики вибору ортодонтичного апарату залежно від віку та ортодонтичної патології. Детально висвітлені методики виготовлення сучасних ортодонтичних апаратів, варіанти, переваги та недоліки роботи технікою прямої та багатопетльової дуги, вибору незнімних апаратів в практиці лікаря-ортодонта. Представлений алгоритм проведення диференційної діагностики зубощелепної патології у ортодонтичного пацієнта з урахуванням ступеня вираженості морфологічних та функціональних порушень, а також визначення показань до застосування різноманітних методів лікування.

Викладачі курсу тематичного удосконалення:
Паталаха Олена Валеріївна, к.мед.н., доцент кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії.
Петрова Олена Михайлівна, лікар-ортодонт вищої категорії, головний лікар та CEO практики Happy Dent, почесний член IAFFGG, єдиний офіційний член Міжнародної Асоціації Лицевої Ортотропії в Україні, експерт MEAW, техніки multi-loop.

ТУ відбудеться з 06 по 20 березня 2024 року за адресою: вул. Бориспільська, 2
Початок о 10.00, реєстрація – з 9.00.
Форма навчання очна, в групі не більше 3 слухачів.
Вартість навчання – 48000 грн.

Реєстрація за посиланням.

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА ЦИКЛІ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ!!!

З питань навчального процесу звертайтесь до координатора проекту:
Олена Паталаха, olenamed2011@gmail.com
З питань організації.
Відділ БПР : Експерт з безперервного професійного
медичного розвитку відділу інтернатури, Світлана Даценко.
Документи можна подати онлайн за ел/адресою cpmd@kmu.edu.ua, +38 (050) 450-84-95