Цикл ТУ «Ендоскопічні методи лікування в урології»

Кафедра хірургічних хвороб №1 Київський Медичний Університет” та мережа медичних центрів «Гармонія здоров’я» запрошує вас взяти участь у циклі тематичного удосконалення «Ендоскопічні методи лікування в урології» зі спеціальності «Урологія», який складається з 78 навчальних годин (2 тиж).

В результаті проходження циклу тематичного удосконалення лікар отримує 50 балів для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Цільова аудиторія: урологи, дитячі урологи, хірурги, дитячі хірурги, травматологи, лікарі функціональної діагностики,  інші вузькі спеціалісти.

Мета навчання на циклі: підвищення професійного рівня лікарів та ознайомлення з сучасними рекомендаціями, що застосовуються для діагностики, ендоскопічного оперативного лікування та профілактики захворювань органів сечостатевої системи та є вкрай необхідними для всіх працівників галузі охорони здоров’я.

Викладачі курсу тематичного удосконалення:

• Козлов Вадим Владиславович – к. мед. наук, доцент кафедри хірургічних хвороб № 1 ПВНЗ “Київський медичний університет”, директор мережі медичних центрів ТОВ «Гармонія здоров’я», лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії
  • Квач Микола Дмитрович – к. мед. наук, головний лікар МЦ ТОВ «Гармонія краси», лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії
  • Бевз Михайло Сергійович – асистент кафедри хірургічних хвороб № 1 ПВНЗ «Київський медичний університет», завідувач урологічного відділення МЦ ТОВ «Гармонія краси».

Перша група проходитиме ТУ з 04  по 18 березня 2024 року в м. Києві за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 12

Друга та третя групи проходитимуть ТУ з 18 березня  по 1 квітня 2024 року в м. Києві за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 12

Початок о 10.00, реєстрація – з 9.00.

Форма навчання змішана (онлайн та офлайн )

Вартість навчання 3 000 грн

Реєстрація за посиланням

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА ЦИКЛІ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ!!!

З питань навчального процесу звертайтесь до координатора проекту:
Корінчевська Ірина Анатоліївна, тел.: +38 067 7608913 (Viber)
email: likargarmonia@gmail.com

З питань організації:
Відділ БПР : експерт з безперервного професійного
медичного розвитку відділу інтернатури, Світлана Даценко
Документи можна подати онлайн: cpmd@kmu.edu.ua
Тел. +38 (050) 450-84-95

10.02.2024