Цикл тематичного удосконалення «Нові підходи до лікування пародонтологічних хворих»

Шановні лікарі-стоматологи!

Запрошуємо на цикл тематичного удосконалення «Нові підходи до лікування пародонтологічних хворих», який складаються з 40 навчальних годин (1 тиждень) та розраховані на лікарів стоматологічного профілю.

У програмі викладено сучасні уявлення про патогенез, критерії діагностики та нові підходи до лікування генералізованого пародонту (ГП) з урахуванням тяжкості та перебігу захворювання, наявності коморбідної або мультиморбідної патології в хворого.

Детально висвітлені інноваційні методи терапії ГП з застосуванням сучасного обладнання: діодний лазер (лазерний кюретаж, фотодинамічна терапія), Plexr-терапія, п’єзоелектричний та магнітострикційний скейлери. Надано обґрунтування введення регенеративних методів відновлення тканин пародонту в загальний протокол комплексного лікування пародонтиту. Наведені методики застосування ін’єкційної PRP (Platelet-Rich Plasma) – терапії, гіалуронової кислоти та стовбурових клітин при лікуванні захворювань пародонту. Представлений алгоритм використання нового класу реставраційних світлотвердіючих матеріалів «Giomer» при відновленні твердих тканин зубів у хворих з патологією пародонту. Обговорено необхідність застосування ортодонтичного лікування з наступним шинуванням зубів та застосування цифрових технологій при веденні пацієнтів з ГП.

Спікер: Копчак О.В. д.мед.н., професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології ПВНЗ «Київський медичний університет».

Для виконання програми передбачена дистанційна форма навчання з проведенням лекцій, семінарів та вирішення практичних завдань.

У результаті проходження циклу тематичного удосконалення протягом одного тижня, лікар отримує Посвідчення встановленого МОЗ України зразка про тематичне удосконалення та 25 балів БПР для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Слухачам, які успішно склали залік, видається Посвідчення встановленого МОЗ України зразка про тематичне удосконалення та 50 балів БПР для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Реєстрація на участь за посиланням.

03.01.2023