ПОДІЇ | Всі Події

Цикл тематичного удосконалення «Нові підходи до лікування пародонтологічних хворих»

Шановні лікарі-стоматологи!

Запрошуємо на цикл тематичного удосконалення «Нові підходи до лікування пародонтологічних хворих», який складаються з 40 навчальних годин (1 тиждень) та розраховані на лікарів стоматологічного профілю.

У програмі викладено сучасні уявлення про патогенез, критерії діагностики та нові підходи до лікування генералізованого пародонту (ГП) з урахуванням тяжкості та перебігу захворювання, наявності коморбідної або мультиморбідної патології в хворого.

Детально висвітлені інноваційні методи терапії ГП з застосуванням сучасного обладнання: діодний лазер (лазерний кюретаж, фотодинамічна терапія), Plexr-терапія, п’єзоелектричний та магнітострикційний скейлери. Надано обґрунтування введення регенеративних методів відновлення тканин пародонту в загальний протокол комплексного лікування пародонтиту. Наведені методики застосування ін’єкційної PRP (Platelet-Rich Plasma) – терапії, гіалуронової кислоти та стовбурових клітин при лікуванні захворювань пародонту. Представлений алгоритм використання нового класу реставраційних світлотвердіючих матеріалів «Giomer» при відновленні твердих тканин зубів у хворих з патологією пародонту. Обговорено необхідність застосування ортодонтичного лікування з наступним шинуванням зубів та застосування цифрових технологій при веденні пацієнтів з ГП.

Спікер: Копчак О.В. д.мед.н., професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології ПВНЗ «Київський медичний університет».

Для виконання програми передбачена дистанційна форма навчання з проведенням лекцій, семінарів та вирішення практичних завдань.

У результаті проходження циклу тематичного удосконалення протягом одного тижня, лікар отримує Посвідчення встановленого МОЗ України зразка про тематичне удосконалення та 25 балів БПР для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Слухачам, які успішно склали залік, видається Посвідчення встановленого МОЗ України зразка про тематичне удосконалення та 50 балів БПР для присвоєння, або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Реєстрація на участь за посиланням.

03.01.2023
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери