Цикл тематичного удосконалення «Фармацевтична опіка в охороні здоров’я»

Запрошуємо фармацевтів на цикл тематичного удосконалення «Фармацевтична опіка в охороні здоров’я».

Під час циклу тематичного удосконалення «Фармацевтична опіка в охороні здоров’я» ви навчитесь:
– дотримуватись етичних та деонтологічних норм спілкування у професійній взаємодії з колегами, керівництвом, споживачами, ефективно працювати в команді;
– проводити санітарно-освітню та інформаційну роботу серед населення та медичних працівників;
– використовувати різноманітні методи, зокрема сучасні інформаційні та комунікаційні технології, для ефективного спілкування на професійному та соціальному рівнях;
– використовувати знання приналежності лікарських засобів до певних фармакологічних груп, основних показань та протипоказань до застосування; видів взаємодії лікарських засобів і видів несумісності; особливостей фармакокінетики і фармакодинаміки ліків з метою забезпечення ефективного та безпечного їх застосування;
– поширювати інформацію щодо профілактики захворювань, небезпеки безвідповідального самолікування, правил зберігання лікарських засобів у домашніх умовах. Розпізнавати загрозливі для життя симптоми при зверненні в аптеку відвідувачів, які потребують обов’язкової консультації лікаря;
– вміти адаптуватися та проявляти ініціативу і самостійність в ситуаціях, які виникають в професійній діяльності, з використанням креативних методів та підходів.

Слухачі циклу освоюють здатність надавати якісну консультативну допомогу з питань раціонального застосування лікарських засобів. Вони отримують знання про основні симптоми, які можуть лікуватися за допомогою безрецептурних засобів, в межах концепції відповідального самолікування, відповідно до вимог діючих законодавчих актів, нормативних документів України та вимог належних практик. Ця складова фармацевтичної опіки є надзвичайно важливою і в тандемі лікар-фармацевт, завдяки чому пацієнт отримує якісне лікування протягом всього періоду прийому ліків.

За всіма питаннями щодо проходження циклів, звертатися до в.о. декана фармацевтичного факультету Анзіної Катерини Миколаївни.
Тел.: +38 (050) 418-33-38 (деканат)
Електронна пошта: dean.pharm@kmu.edu.ua