Центр хірургічних рішень DIEVO – нова база стажування для інтернів КМУ

1 квітня 2024 року у рамках співпраці щодо підготовки лікарів-інтернів було підписано договір про співробітництво між Київським Медичним Універсиетом та Центром хірургічних рішень DIEVO.

Відтепер Центр хірургічних рішень DIEVO є базою стажування для лікарів-інтернів КМУ. Вони зможуть проходити практичну частину підготовки в інтернатурі за такими спеціальностями як «Хірургія» і «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

(Довідка: Центр хірургічних рішень DIEVO спеціалізується на вирішенні широкого спектру проблем будь-якої складності, що потребують хірургічного втручання. Фахівці медичного центру працюють в усіх основних хірургічних напрямках: урологія, гінекологія, загальна хірургія, судинна хірургія, онкологія, колопроктологія, пластична, реконструктивна та естетична хірургія, мамологія, ендокринологія, нейрохірургія, баріатрична хірургія, ортопедія-травматологія. Медичний центр DIEVO обладнаний за останнім словом науки і техніки, відповідає сучасним стандартам і забезпечує безпеку пацієнта під час операцій і в період реабілітації. Центр хірургічних рішень DIEVO розташовано за адресою: м. Київ, вулиця Володимира Брожка 112/40.)

Під час зустрічі також було обговорено роботу Університету в проєкті RE-DIRECTION, у рамках співфінансування ЄС. Ректор Університету, Борис Борисович Івнєв поділився інформацією про стартову зустріч у місті Тбілісі (19-21 березня цього року) учасників проєкту. В проєкті спільно працюють 13 університетів з ЄС, України та Грузії, два міністерства й міжнародна консалтингова компанія. Заплановано спільну роботу з зміни підходів і методик у організації навчання здобувачів освіти на ОПП «Медицина», використання цифрових технологій, а також впровадження принципів сталого розвитку та інклюзивності.

Сподіваємось на багаторічну та плідну співпрацю з нашим новим партнером.

Інформацію про Центр хірургічних рішень DIEVO дивіться за посиланням