ПОДІЇ | Всі Події

Анотація

17 березня 2016 року в Київському медичному університеті з метою удосконалення організації, виконання та впровадження результатів науково – дослідної роботи згідно Закону України «Про вищу освіту» та «Про наукову та науково–технічну діяльність», для відповідальних за наукову роботу кафедр та пошукувачів було проведено науково-практичний семінар «Планування, виконання та підготовка звіту про науково – дослідну роботу».

Проректор з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., проф. Доан Світлана Іванівна зосередила увагу на питаннях, пов’язаних з плануванням науково–дослідних робіт, підготовки реєстраційної та облікової карток НДР, оформлення звіту по НДР відповідно до вимого нормативних документів та ін.

Інспектор з наукової роботи Зражевська Аліна Юріївна ознайомила з підготовкою супровідних документів, анотації до дисертації та впровадженням результатів наукового дослідження.

Інспектор з наукової роботи Марченко Д.О. підготовила матеріали для учасників семінару.

Значна частина семінару була присвячена відповідям на запитання, дискусії, обміну досвідом.

Усі учасникам семінару надано пакет нормативних документів, форм, що регламентують планування, виконання, завершення НДР, впровадження результатів наукової діяльності.

22.03.2016
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери