Анонс гри «Що? Де? Коли?»

Ми щасливі анонсувати інтелектуальну гру – «Що? Де? Коли?» серед студентів, інтернів, працівників нашого університету та всіх дотичних до КМУ!

КОЛИ? – 26 лютого о 18:00!
ДЕ? – Онлайн!
Потрібно лише мати телефон/комп’ютер/планшет

Збирай ігрову команду із шести осіб та хутчіш реєструйся!

Ми вже провели одну чудову гру і відпрацювали всі етапи гри – отже готуємо нові питання, щоб дивувати вас та змушувати працювати кожну клітинку вашого мозку!

Важливо:

• мати широкий світогляд, швидко та оригінально думати
  • вміти уважно слухати та занотовувати найважливіше
  • бути готовими до декількох турів перед тим, як перемогти
  • взяти участь у одночасній грі разом з іншими командами (дата та час будуть оголошені завчасно)

Ну що ж, гадаємо, що ви вже готові проявити командний дух, високу ерудицію та позмагатися за круті призи!

Реєстрація триває до 25 лютого включно, а вже 26 лютого ми з вами будемо на зв’язку!

Реєстрація на гру за посиланням

До зустрічі!

22.02.2021
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024