Акредитаційна експертна комісія зі спеціальності “Лікувальна справа” продовжує свою роботу

12 червня в ПВНЗ «Київський медичний університет» продовжилися акредитаційні експертизи. Акредитаційна експертна комісія зі спеціальності «Лікувальна справа», яку очолює: Ліхачов В.К., завідувач кафедри акушерства та гінекології № 2 Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава), д. мед.н., проф.; члени комісії: Корда І.В., доц. кафедри акушерства та гінекології № 2 Тернопільського державного медичного університету, к. мед.н.; Мелеховець О.К., доцент кафедри сімейної медицини Сумського державного університету, к. мед. н.

Комісія була присутня на проведенні комплексної контрольної роботи у студентів 6-го курсу медичного факультету. Також комісія відвідала кафедру хірургічних хвороб № 1 під керівництвом проф., д.мед.н. Скиби В.В.

Київський медичний університет радо вітає в своїх стінах шановних колег та бажає плідної праці!

Нагадуємо, що 11 червня розпочалися акредитаційні експертизи. Експертизи відбуватимуться на виконання Наказу міністерства освіти і науки України від 29.05.2019 року № 742-Л 11 «Про проведення акредитаційних експертиз у Приватному вищому навчальному закладі «Київський медичний університет», яку буде проведено відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 09.08.2001 року №978 «Про затвердження положення «Про акредитацію вищих професійних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».

13.06.2019
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021