Акція допомоги «Сніжинка радості» для Чернігівського геріатричного пансіонату

Студенти першого курсу медичного факультету виступили з ініціативою провести акцію допомоги «Сніжинка радості» для Чернігівського геріатричного пансіонату.

Студентка Лія Павлюк – член Чернігівської благодійної організації «Бумеранг добрих справ», шляхом збору коштів у соцмережах мережах (6000 грн.) закупила необхідні ліки і особисто передала їх мешканцям геріатричного пансіонату.

Благодійна акція відбулася за підтримки керівництва Університету, а саме проректора з науково-педагогічної, лікувальної, виховної роботи та міжнародних зв’язків, д.мед.н., професора В.П. Мегедя та завідувача кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін, к.пед.н., доцента Кірик Тамари Вікторівни.

Дякуємо всім, хто взяв участь у акції і закликаємо приєднатися до марафону добрих справ!

06.02.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021