ПОДІЇ | Всі Події

6 листопаду 2013 року, студенти ПВНЗ «Київський медичний університет УАНМ» – громадяни Таджикистану організовано прибули на виборчу дільницю, що розташована в Посольстві Таджикистану, для участі у виборах Президента.

Студентів зустріли: Посол Таджикистану в Україні –  Султонов Шухрат Музафарович,  радник посла – Емомов Нематулло Емомович та аташе –  Назарзода Парвіз Сайфіддін.
Голосування відбулося в рамках діючого законодавства Таджикистану.
Посольством Таджикистану в Україні з нагоди Дня Конституції та у зв’язку з виборами Президента Таджикистану було організовано святковий стіл, на який були запрошені учасники голосування, у тому числі студенти Університету.
На посаду Президента балотувались шість кандидатів: діючий Президент –  Емомали Рахмон, представник Аграрної партії, академік Толіббек Бухорієв, лідер партії економічних реформ Олімджон Бобоєв, заступник голови Комуністичної партії Ісмоіл Талбаков, голова Соціалістичної партії Абдухалім Гаффоров та лідер Демократичної партії Саідджафар Ісмонов.
Діючий президент Таджикистану займає посаду з початку 1990 року та балотується на четвертий термін у зв’язку з поправками, внесеними у Конституцію Таджикистану.

07.11.2013
ПОДІЇ | Всі Події
19
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
20
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021
13 Вересня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери