24 квітня відбувся черговий День відкритих дверей ОНЛАЙН!

24 квітня відбувся День відкритих дверей ОНЛАЙН. Цього разу своїми позитивними враженнями від навчання в Університеті з абітурієнтами поділилися студенти та інтерни медичного, стоматологічного і фармацевтичного факультетів та запросили їх приєднатися до когорти студентів Київського медичного університету.

Потім відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Іванович Журба розповідав про умови вступу до нашого університету, особливості вступної кампанії 2020 та переваги для майбутніх студентів та відповів на запитання абітурієнтів.

Ми раді, що у складних умовах карантину формат днів відкритих дверей ОНЛАЙН видався дуже зручним та зрозумілим, адже абітурієнти могли дивитися пряму трансляцію в Instagram та YouTube та ставити питання, на які одразу отримали відповіді. Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис ви можете переглянути за цим посиланням.

Поставити питання Приймальній комісії ви можете тут.

27.04.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021