ПОДІЇ | Всі Події

З 1 жовтня 2015 року відновило роботу підготовче відділення для іноземних громадян університету, яке має за мету здійснення освітньої діяльності з підготовки до вступу іноземних громадян у вищі навчальні заклади України. В основі діяльності підготовчого відділення є вивчення іноземними слухачами української (російської) мови та загальноосвітніх навчальних дисциплін за обраним профілем (медико-біологічним, технічним, гуманітарним). Основним профілем навчання є медико-біологічний.

Мова навчання обирається за бажанням (українська, російська, англійська). Особлива увага приділяється соціально-психологічній, соціально-культурній, лінгвістичній адаптації іноземців до умов навчання в Україні, забезпеченню культурного та духовного розвитку особистості, вихованню осіб, які навчаються на відділенні в дусі гуманізму, політкоректності та толерантності у стосунках з громадянами України та інших країн.
На підготовче відділення приймаються іноземні громадяни та особи без громадянства, що мають середню освіту, вчасно й відповідним чином оформлені та легалізовані документи.
У разі успішного навчання та складання випускних іспитів випускники отримують документ (Свідоцтво) державного зразка, який надає їм право продовжити навчання в будь-якому вищому навчальному закладі України.
Форма навчання – денна. Термін навчання – 10 місяців. Термін зарахування на підготовче відділення необмежений.

03.12.2015
ПОДІЇ | Всі Події
17
ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
19
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
21
ТРА
День відкритих дверей OFFLINE
Захід відбудеться 21 травня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2
06 Травня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери