ПОДІЇ | Всі Події

З 1 жовтня 2015 року відновило роботу підготовче відділення для іноземних громадян університету, яке має за мету здійснення освітньої діяльності з підготовки до вступу іноземних громадян у вищі навчальні заклади України. В основі діяльності підготовчого відділення є вивчення іноземними слухачами української (російської) мови та загальноосвітніх навчальних дисциплін за обраним профілем (медико-біологічним, технічним, гуманітарним). Основним профілем навчання є медико-біологічний.

Мова навчання обирається за бажанням (українська, російська, англійська). Особлива увага приділяється соціально-психологічній, соціально-культурній, лінгвістичній адаптації іноземців до умов навчання в Україні, забезпеченню культурного та духовного розвитку особистості, вихованню осіб, які навчаються на відділенні в дусі гуманізму, політкоректності та толерантності у стосунках з громадянами України та інших країн.
На підготовче відділення приймаються іноземні громадяни та особи без громадянства, що мають середню освіту, вчасно й відповідним чином оформлені та легалізовані документи.
У разі успішного навчання та складання випускних іспитів випускники отримують документ (Свідоцтво) державного зразка, який надає їм право продовжити навчання в будь-якому вищому навчальному закладі України.
Форма навчання – денна. Термін навчання – 10 місяців. Термін зарахування на підготовче відділення необмежений.

03.12.2015
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери