21 березня – Всесвітній день синдрому Дауна

Вперше Всесвітній день синдрому Дауна відзначили у 2006 році, за ініціативи Європейської асоціації Даун-синдрому (EDSA) та Всесвітньої асоціації Даун-синдрому (ІDSA). Ця дата – 21.03 – символізує сутність синдрому: він пов’язаний із трьома копіями 21-ої хромосоми (замість двох).

За статистикою, ймовірність народження дитини з синдромом Дауна становить 1:600-800 всіх новонароджених і не залежить від раси, місця проживання, здоров’я або способу життя батьків.

Всесвітній день синдрому Дауна ставить за мету привернути увагу суспільства до проблем людей з цим захворюванням, адже вони потребують особливого відношення. Діти з синдромом Дауна повільніше розвиваються ніж їх однолітки, проте їм не потрібні ліки та медичне обладнання. Для їх інтелектуального розвитку необхідні лише заняття з педагогами за спеціальними методиками, які враховують особливості їх сприйняття.

19.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021