16 квітня – Всесвітній день голосу (World Voice Day або WVD)

Всесвітній день голосу офіційно святкується з 2002 року за ініціативою лікарів-терапевтів, логопедів та викладачів співу, які входили до асоціації «Sociedade Brasileira de Laringologia e Voz – SBLV» (Бразильське товариство ларингології та голосу) та Академії отоларингології та хірургії голови і шиї (США). Девіз Всесвітнього дня голосу 2021: «Один світ. Голосів багато».

WVD сьогодні – це щорічний захід, який проводиться з метою підвищення обізнаності про проблеми з голосом, звучання якого, як відомо складає про людину не менше враження, ніж зовнішність і поведінка. Його тимчасова втрата, наприклад, через застуду, сильно вибиває з звичного плину життя, особливо, якщо від голосу залежить ефективність професійної діяльності.

Цікаві факти про голос:
• люди імітують інтонації тих, кому симпатизують
• використання різних інтонацій робить голос привабливішим
• спів зміцнює сердечний м’яз, тому співаки часто живуть довше
• голос здатний відтворювати безліч звуків, але у більшості мов використовується пара десятків індивідуальних звуків
• кішки краще уловлюють голоси, тональність яких більш висока

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024