100% випускників склали КРОК-2 у 2024 році

Офлайн та практично-орієнтоване навчання в Польському кампусі КМУ вкотре довело свою ефективність та важливість для високого рівня підготовки майбутніх фахівців.

Найкращий доказ цього – всі студенти 12-го семестру, які завершують навчання цієї зими, успішно склали іспит КРОК-2. Варто зазначити, що всі студенти не тільки подолали прохідний бал, але й середній відсоток правильних відповідей склав 79%, що значно перевищує прохідний рівень.

КРОК-2 – іспит з професійно-орієнтованих дисциплін, що відповідає програмі підготовки фахівців медичного профілю. Ліцензійний інтегрований іспит

КРОК-2 включає:
– 40% завдань терапевтичного профілю (терапія, інфекційні хвороби та епідеміологія, ендокринологія, професійні хвороби, фтизіатрія, радіологія та радіаційна медицина, психіатрія, дерматовенерологія, неврологія, клінічна імунологія, клінічна фармакологія)

– 20% завдань хірургічного профілю (загальна хірургія, онкологія, урологія, анестезіологія та реаніматологія, ортопедія та травматологія, отоларингологія, офтальмологія, нейрохірургія, дитяча хірургія, судова медицина),

– 15% завдань педіатричного профілю (педіатрія, дитячі інфекції, неонатологія),

– 12,5% завдань гігієнічного профілю (гігієна, організація охорони здоров’я),

– 12,5% задач з акушерства та гінекології.

Студенти складали цей КРОК-2 у Польщі, у спеціальних комп’ютерних центрах тестування, наданих Українським центром тестування у партнерстві з мережею PROmertic.

Ми дуже пишаємося нашими випускниками і впевнені, що багатообіцяючий початок їхнього професійного шляху матиме не менш успішне продовження!

09.02.2024
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
День донора крові
Тож, чекаємо вас 15 березня 2024 року з 9:00 до 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, 3-й поверх.
20 Лютого 2024
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024