10 квітня відбувся День відкритих дверей ОНЛАЙН в Київському медичному університеті!

10 квітня відбувся черговий День відкритих дверей ОНЛАЙН. Про факультети Університету абітурієнтам розповіли їх декани: Стадник Володимир Ярославович, декан медичного факультету, Тимченко Ірина Миколаївна, декан стоматологічного факультету та Лозова Олена Василівна, декан фармацевтичного факультету. Потім відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Іванович Журба розповідав про умови вступу до нашого університету, особливості вступної кампанії 2020 та відповів на запитання абітурієнтів.

Ми ще раз переконалися, що в умовах карантину онлайн формат найкраще підходить для спілкування з абітурієнтами, адже вони відразу отримували відповіді на свої питання. Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис ви можете переглянути за цим посиланням. Поставити питання Приймальній комісії ви можете тут.

Слідкуйте за новинами на сайті та наших сторінках Facebook та Instagram щодо наступного ефіру.

14.04.2020
ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
14 Травня 2021
День відкритих дверей OFFLINE