10 квітня відбувся День відкритих дверей ОНЛАЙН в Київському медичному університеті!

10 квітня відбувся черговий День відкритих дверей ОНЛАЙН. Про факультети Університету абітурієнтам розповіли їх декани: Стадник Володимир Ярославович, декан медичного факультету, Тимченко Ірина Миколаївна, декан стоматологічного факультету та Лозова Олена Василівна, декан фармацевтичного факультету. Потім відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Іванович Журба розповідав про умови вступу до нашого університету, особливості вступної кампанії 2020 та відповів на запитання абітурієнтів.

Ми ще раз переконалися, що в умовах карантину онлайн формат найкраще підходить для спілкування з абітурієнтами, адже вони відразу отримували відповіді на свої питання. Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис ви можете переглянути за цим посиланням. Поставити питання Приймальній комісії ви можете тут.

Слідкуйте за новинами на сайті та наших сторінках Facebook та Instagram щодо наступного ефіру.

Відкритий тренінг на тему: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 16 квітня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (ЦЕНТР СИМУЛЯЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ КМУ).
08 Квітня 2024
Відбудеться екскурсія до медичного центру «Smart Medical Centre»
Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 16 квітня 2024 року 14:30 на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre».
11 Квітня 2024
Відбудеться лекція на тему: «Мінна безпека»
Лекція відбудеться 17 квітня 2024 року об 11:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
03 Квітня 2024
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024