НОВИНИ | Всі Новини
Вступна кампанія до кращої інтернатури – інтернатури КМУ набирає обертів! Перше липня не за горами!

Традиційно, наприкінці квітня зустрілися керівники інтернатури, завідувачі кафедр, партнери Київського медичного університету – кращі приватні медичні закладі столиці із випускниками! На зустрічі обговорювалася майбутня Вступна кампанія до інтернатури.

Ініціативу провести зустріч з випускниками підтримали наші партнери – керівник Медичного центру «МЕДІАН» Анжеліка Петрівна Батечко, відповідальна за інтернатуру від клініки «Гармонія здоров’я» Ольга Геннадіївна Волнянко, керівник інтернатури в клініці «Доктор Сем» Наталія Василівна Гуркіна. Вступати на інтернатуру майбутніх стоматологів закликали декан стоматологічного факультету Ірина Миколаївна Тимченко, завідувач кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії Світлана Іванівна Дорошенко, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Оксана Вікторівна Копчак.

Студенти-старшокурсники залишились приємно враженими не лише високою якістю навчання в інтернатурі, але й нашим унікальними пропозиціями – проходити інтернатуру на базі клінік європейського зразка в комфортних умовах, працюючи на новітньому обладнанні за світовими стандартами. Про високу лояльність випускників до інтернатури в Київському медичному університеті свідчить те, що за останні три роки кількість інтернів збільшилася втричі, випускники з усіх регіонів Україні віддають перевагу КМУ!

В умовах реформи особливо важливо, щоб молоді спеціалісти вже на етапі інтернатури набували знань та навичок, які зроблять їх конкурентоздатними на ринку праці. До речі, ще одна перевага інтернатури в КМУ – наші партнери пропонують працевлаштування, а ISIDA та ММ «Гармонія здоров’я» – навіть  взяти участь в отриманні гранту!

Детальні  умови отримання гранту та інші переваги інтернатури на сайті тут

Увага!!! Всі, хто подасть заяву на вступ до 1 липня 2019 року, отримають можливість навчатись в очній частині інтернатури за цінами 2018-2019 навчального року!!

07.05.2019
ТРА
Основи масажу
Тривалість: 27.05.19 - 14.06.19