ЗВІТ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ПВНЗ «КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» ЗА 2017-2018 н.р.

Дебют першокурсників стоматологічного факультету

25 жовтня 2017 року в Київському медичному університеті відбувся “Дебют першокурсника”. В заході взяли участь усі групи першого курсу стоматологічного факультету.
Організатором заходу виступила Студентська рада. Почесними гостями стали співробітники стоматологічного деканату на чолі з деканом Тимченко І.М. Беззаперечно, що такі заходи сприяють активізації культурного життя студентської молоді, залученню першокурсників до традицій Університету, виявленню та підтримці студентських талантів, зміцненню дружніх зв’язків між студентами. На святі першокурсники зуміли яскраво продемонструвати командний дух та свої таланти – справжню атмосферу подарувало виконання гарних пісень та запальних танців! Не обійшлося і без традиційних студентських пародій на викладачів.

Завдяки теплій атмосфері, подія пройшла з великим емоційним піднесенням і стала святом не лише для першокурсників, а й для всього Університету.

 

Таланти Київського медичного університету на фестивалі «Барви осені»

21-22 листопада 2017 року студенти нашого Університету мали змогу показати свої яскраві таланти на ХХ фестивалі студентської художньої творчості «Барви осені» з нагоди Міжнародного дня студента, організатором свята виступили Європейський університет (м. Київ) та Асоціація навчальних закладів приватної форми власності.

Свої вокальні та танцювальні таланти продемонстрували: Сархан Мамедов, який виконав відому українську пісню «Смерека», Зедек Маестрелі похизувався своїм танцювальним талантом, виконавши запальний танок в стилі «хіп-хоп», акторські здібності продемонстрував в жанрі стенд-ап Муса Ба Алмамі, із номером «Easy show» виступив Азізбек Абдурашидов, танцювальний дует Крижанівської Божени і Примак Поліни вразив публіку танком в стилі «джаз-фанк», а наші індійські студенти – гурт «Індійський мікс» – виконали кольоровий національний танок!

Студенти нашого Університету: танцювальний гурт «Індійський мікс», Крижанівська Божена і Примак Поліна (танцювальний дует) та Азізбек Абдурашидов отримали нагороди лауреатів 1-го, 2-го та 3-го ступенів відповідно! Вітаємо переможців! Київський медичний університет пишається вами та дякує за активну участь в студентському житті!

 

Вітаємо збірну Університету з футболу з ПЕРШИМ місцем

3 листопада 2017 року на території Дарницького району міста Києва, в черговий раз, проведено студентську Спартакіаду серед вищих навчальних закладів з футболу. Збірна Київського медичного університету взяла в ній участь і перемогла, посівши 1-е місце!

Збірна Київського медичного університету виборювала 1 місце на Спартакіаді проти таких збірних ВНЗ Дарницького району як:
– Вищий навчальний заклад «Київський медичний коледж № 3».
– Дитячий навчальний заклад «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу».
– Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ.
– Національна академія внутрішніх справ «Навчально-науковий інститут №3».
– Київський професійний будівельний ліцей.

До нашої команди переможців ввійшли такі представники стоматологічного факультету: Мельник Антон (1 к.), Костюренко Микита (1 к.), Соколенко Данило (4 к.), Стаценко Олександр (4 к.),  Саідов Кароматулло (5 к.), Рожин Олександр (4 к.), Шевченко Ярослав (4 к.), представники фармацевтичного та медичного факультетів – Коваленко Юрій (2 к.) та Трубін Егор – 1 (к.) відповідно, Медведський Владислав – інтерн.

28 листопада 2017 року в актовій залі державної адміністрації Дарницького району відбулося нагородження студентських збірних, які брали активну участь в зазначеній Спартакіаді з футболу. На цій церемонії були нагороджені золотими медалями та грамотами збірна Київського медичного університету з футболу! Вітаємо наших переможців!

 

14 грудня Студентська рада відвідала Дарницьку РДА

14 грудня Студентська рада відвідала Дарницьку РДА, а саме форум  «Уроки української державності: від витоків до сьогодення». На цьому форумі відбулась зустріч лідерів студентського самоврядування з керівництвом Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та з переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець 2016 року» Калашником Миколою Володимировичем. Під час зустрічі обговорювали можливу співпрацю Київського медичного університету безпосередньо з Дарницькою РДА, а саме як можна втілювати в життя проекти студентів, як створити студентську раду при Дарницькій адміністрації, займатись науково-практичною роботою, зміцнювати країну. ДРДА привітно всіх запросила до парку «Київська Русь». Завдяки цьому форуму студенти отримали нові знання щодо витоків нашої історії та зрозуміли, що саме вони є творцями не лише майбутнього, а й сьогодення,  і саме вони зможуть змінити життя на краще вже сьогодні. Київський медичний університет вдячний за надану можливість ДРДА та сподівається на майбутню співпрацю.

[slideshow_deploy id=’4278’]

 

Форум студентського самоврядування в Сумах

15-17 грудня на базі СумДПУ був проведений Студентський молодіжний форум.
Організаторами стали «Молодіжна правозахисна агенція», ГО «Українська молодіжна рада» за підтримки відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради.  Очолював захід Студентський президент України  Михайло Ананченко.

Майже сотня учасників і кожен – найкращий у своєму регіоні і ВНЗ. Від Київського медичного університету на форум був запрошений голова студентської ради Гришков Микола. Половина. На форум зібралися з метою обговорити ті проблемні питання які на сьогодні стоять перед молоддю України. Захист власних прав, виконання обов’язків і затвердження відповідних норм на законодавчому рівні. У суботу відбулася презентація  ГО «Українська молодіжна рада» та ГО «Молодіжна правозахисна агенція», а саме – їхні права, обов’язки та мета діяльності.  Була обговорена резолюція для створення певних законодавчих ініціатив. Цікавою була лекція «STOP! Маніпуляції», на якій студентський актив мав можливість дізнатися, як вберегтися від маніпулювання. В неділю обговорення стосувалося глобальніших питань щодо переваг та недоліків студентських рад, які можуть приймати організаційно-правову форму громадських організацій. Не обійшлось і без культурної програми, завдяки якій учасники були присутні на «Кубку Мера з КВН», а в неділю представники студентського активу зустрілися з міським головою. Закриття форуму відзначилося тим, що резолюція була ухвалена та підписана міським головою Олександром Лисенком та Студентським президентом України Михайлом Ананченком.

 

Київський медичний університет на Першому футбольному турнірі А.В. Дем’яненка

На території Дарницького району на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» відбувся перший турнір за призи колишнього гравця «Динамо» (Київ) та збірної СРСР, віце-чемпіона Європи 1988 року, Заслуженого майстра спорту СРСР – Анатолія Васильовича Дем’яненка.

У змаганнях взяли участь 12 команд, які складаються з гравців 2010 року народження із Києва, Харкова, Черкас та Ніжина.

Київський медичний університет #KyivMedicalUniversity завжди підтримує спорт та талановиту молодь, тому виступив спонсором турніру.

У фіналі змагались  «Металіст» (Харків) та «Локомотив» (Київ). З рахунком 3:1 переможцями турніру стала команда «Локомотив».

Київський медичний університет й надалі підтримуватиме спорт та культурний розвиток  молоді. Сподіваємося, що улюблена гра мільйонів стане гарною запорукою здоров’я юних українців та виховуватиме у підростаючому поколінні справжню волю до перемоги!

[slideshow_deploy id=’4281’]

 

День Донора у КМУ

Студенти #kyivmedicaluniversity – не тільки найкращі студенти, але й відповідальні та чуйні громадяни! 23 квітня відбувся виїзний День Донора крові “Здай кров-врятуй життя”, який проходив за ініціативи Асоціації молодих донорів України. Сьогодні донорами зареєструвалися близько 90 осіб! Дякуємо всім за підтримку!

 

Студенти КМУ взяли участь як волонтери у Забігу, присвяченому пам’яті загиблих воїнів АТО

Після свята Дня Незалежності України Київська громада на чолі з батьками заглибих воїнів АТО вшанувала пам‘ять загиблих бійців, влаштувавши забіг на честь ВОЇНІВ АТО.

Ця подія не обійшла Київський медичний університет  #kyivmedicaluniversity

Разом із головами районних адміністрацій міста Києва команда волонтерів із Київського медичного університету допомагала в організації цього проекту, а дехто пробіг цю естафету разом із іншими учасниками. Протягом всього маршруту було встановлено декілька постерів зі світлинами загиблих бійців з кожного району Києва. Разом із адміністрацією студенти КМУ не тільки спілкувалися із батьками, виказуючи їм велику подяку, а також підняли питання про перейменування декількох вулиць на честь загиблих, одним із котрих є наш колега, військовий медик, який ціною свого життя, врятував чотирьох бійців. Всі уважно слухали сумні історії офіцерів, які все ж таки змогли повернутися з війни.

Київський медичний університет плекає найкращі традиції патріотичної освіти своїх студентів, виховуючи в них не лише повагу до професії, але й повагу до Батьківщини!

 

Перша гра для команди «Медик»

В четвер, 27 вересня на футбольному полі Національного університету біоресурсів та природокористування України відбулась дебютна гра команди «Медик» з ПВНЗ Київський медичний університет у змаганнях під егідою ФАСК. Суперником студентів з медичного університету стали «Будівельники» з КНУБА.
Перші хвилини гри видались дуже нервовими для новачків, вони втрачали м’яч на власній половині та дозволяли супернику завдавати удари в площину воріт з вигідних позицій. Саме такий постріл призвів до першого пропущеного голу. На 9-й хвилині зустрічі Антон Костина потужним обвідним ударом з-за меж карного майданчику відправив м’яч у сітку воріт «медиків». За програшного для себе рахунку, дебютанти трохи набралися сміливості та спробували відігратись. Особливо виділявся в команді Дмитра Дубенка Дерік Лінкольн, який грав під 15 номером. Саме з його флангу загострювалась ситуація біля воріт першого номера КНУБА. Вже на 16-й хвилині рахунок в матчі став рівним, коли після фолу поблизу карного майданчику «будівельників», капітан синіх Данило Соколенко чудовим ударом перекинув стінку та забив дебютний гол для своєї команди в цьому сезоні. Гра вирівнялась, а моменти почали виникати як біля воріт одного колективу, так і біля другого. Непогано проявляв себе голкіпер КМУ Володимир Шматалюк, який грав досить впевнено на виходах та загалом в матчі. Аж доки за хвилину до свистка на перерву, несильний удар від Афара Хішама став проблемою для Володимира і м’яч по-зрадницьки вилетів з рук та опинився в сітці. 2:1 перед самою перервою і всі сподівання на вдалий старт сезону залишились на другий тайм.

У другій половині гри номінальні господарі «Будівельники» грали «по рахунку», адже вони вели і їм необхідно було зберегти цей результат, а збільшити перевагу вони мали змогу в стрімких контр-атаках. Натомість КМУ в позиційних наступах подекуди трохи не вистачало досвіду, а трохи везіння. Тому поєдинок так і завершився другою поспіль перемогою в сезоні для КНУБА, які на даний момент очолюють турнірну таблицю групи Б, а «Медики» демонструють характер, який їм допоможе в наступних іграх, де вони вже матимуть певний досвід.

 

Великий пікнік КМУ 2018

28 вересня 2018 року відбувся Великий пікнік Київського медичного університету для студентів 2018 року вступу!

Оскільки Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity підтримує всі заходи Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших медичних міжнародних організацій з профілактики соціально-небезпечних хвороб, то в цьому році він був присвячений Всесвітньому дню серця #worldheartday, який відбувся 29 вересня.

Великий пікнік #великийпікнік проходив на березі мальовничої річки Тетерів на базі Київського медичного університету в м. Житомир. Цього року в пікніку взяли участь близько 250 студентів 1-го та 2-го курсів всіх факультетів, включаючи іноземних студентів. Панувала дійсно міжнародна асмосфера!

Розпочався #пікнік традиційно, кожна академічна група презентувала себе короткими, але дуже яскравими та динамічними виступами-піснями, танцями, театральними постановками, потім на учасників чекало барбекю під супровід живої музики, після чого всі охочі змогли обрати улюблений вид спорту-волейбол, футбол, настольний теніс, баскетбол, стрільбу з лука, катання на човнах та бадмінтон! Найенергійніші влаштували танці на галявинці, студенти з Нігерії навіть дали майстер-клас! На пікніку панувала дійсно весела, невимушена та дружня атмосфера!

Адміністрація Київського медичного університету й надалі робитиме все можливе, щоб студентське життя було насичене не лише знаннями, але й такими ж веселими та гарними спогадами!

 

Приймальна комісія

Члени студентської ради були залучені як волонтеридо роботи підчас Вступної кампанії 2018. За сумлінну та відповідальну працю 14 студентів отримали знижку на навчання від Президента Університету.

 

Робота зі структурами

1) Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація – створення Ради з питань молодіжної політики при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації;
2) ФК «Атлет» Київ – участь футбольної команди «Медик» у футбольних турнірах;
3) Student Dental Club –  в межах проекту Stream, лекції від провідних фахівців в стоматології;
4) Student Derma Club –  в межах проекту Stream, лекції від провідних фахівців в Дерматовенерології;
5) Surgical Club «Armata Manus» – клуб судинної хірургії.

[slideshow_deploy id=’4291’]

 

Профорієнтаційна робота:

Район № Школи Проведена робота
1 Шевченківський 24 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
2 Шевченківський 58 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
3 Шевченківський 91 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
4 Деснянський 306 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
5 Деснянський 313 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
6 Деснянський 320 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
7 Деснянський 294 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
8 Подільський 156 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
9 Печерський 5 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
10 Печерський 75 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
11 Оболонський 16 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
12 Оболонський 252 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
13 Святошинський 230 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
14 Святошинський 198 Еко ліцей Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
15 Голосіївський 122 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
16 Дарницький 127 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
17 Дарницький 302 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
18 Дарницький 323 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
19 Дарницький 295 Гімназія «Діалог» Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
20 Дарницький 284 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
21 Дніпровський 184 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку
22 Дніпровський 126 Розповсюдження інформації про Університет різними каналами зв’язку

(Звіт про роботу студентської ради ПВНЗ “Київський медичний університет” 2017-2018 н.р. можно завантажити тут.)

05.10.2018
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери