ПОДІЇ | Всі Події

Зустріч з Радником Посольства Хашимітського Королівства Йорданії

12 червня 2015 року Президент КМУ УАНМ Олександр Поканевич зустрівся з Радником з культурних зв’язків відділення в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії Др. Ахмад Тальхуніта відвідав клінічні бази Університету з метою проведення акредитації нашого учбового закладу задля навчання йорданських студентів на підготовчому відділенні та на першому курсі.

На зустрічі були присутні Президент КМУ УАНМ Олександр Поканевич, Радник з культурних зв’язків відділення в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії Др. Ахмад Тальхун, проректор з науково-педагогічної роботи Платонова Олена Михайлівна, менеджер підготовчого відділення Щербакова Анна Вікторівна. Президент Олександр Поканевич відмітив, що специфіка підготовчого відділення для іноземних громадян у тому, що людини, вперше приїхавши в Україну, стикається з багатьма етнокультурними і лінгвістичними ситуаціями, з якими сама не може дати раду. У цьому аспекті обов’язком Університету є не просто дати знання, щоб студент міг спілкуватися в побуті, а потім у науковому середовищі, а й допомогти йому знайти себе в нашому середовищі. Це дуже велика відповідальність.

З метою ознайомлення з клінічними базами медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів Університету для майбутнього навчання йорданських студентів делегація відвідала Київську міську клінічну лікарню №5, де знаходиться кафедра внутрішніх та професійних хвороб. Екскурсію по клініці провів завідувач кафедри доктор медичних наук Батушкін Валерій Володимирович. Морфологічний корпус Університету, який находиться на базі Київської міської клінічної лікарні №1, делегація відвідала разом із заступником головного лікаря. Також були переглянуті стоматологічна клініка та гуртожиток на Є. Потьє. Під час зустрічі було підписано ряд угод щодо можливості навчання громадян Королівства Йорданії в КМУУАНМ.

[slideshow_deploy id=’1867’]

18.06.2015
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери