ПОДІЇ | Всі Події

Зустріч із номінанткою премії Жінка року 2017 Галиною Скіпальською!

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, напередодні міжнародної Кампанії «16 днів проти гендерного насильства», ініційованої ООН, відбулася відкрита лекція Галини Скіпальської (директору представництва міжнародної організації HealthRight International в Україні) з питань протидії насильству. Інтерни, клінічні ординатори та студенти Київського медичного університету #kyivmedicaluniversity мали прекрасну нагоду спілкування з суперпрофесіоналом щодо виявлення та профілактики домашнього насильства. З презентаціями ви можете ознайомитися тут:

• “Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі: чому про це усі говорять?”
• “Робота з постраждалими від домашнього насильства та насильства за ознакою статі та важливість залучення медичних працівників.”

Ми як заклад вищої освіти несемо світ просвітництва та виховання, тому співпраця із подібними організаціями, які сприяють формуванню здорової особистості та боротьбі із приниженням честі та гідності людини, є вкрай важливою для нас! Студенти-майбутні працівники сфери охорони здоров’я, які повинні вміти не лише лікувати тіло, але й душу. Саме про це – виявлення можливого насильства в родині, групи ризику, алгоритм дії медичних працівників, коло правових питань йшлося сьогодні на лекції. Дякуємо шановній пані Галині Скіпальській за цікаву та корисну інформацію!

Шануйтеся та пам’ятайте, що насильство-це сміття, яке треба виносити з дому!

21.11.2018
ПОДІЇ | Всі Події
19
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
20
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021
13 Вересня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери