ПОДІЇ | Всі Події

Знайомство з кафедрою інфекційних хвороб, фтизіатрії та пульмонології

Вже незабаром до Київського Медичного Університету доєднається нове покоління першокурсників, на яких ми з нетерпінням чекаємо, а ми продовжуємо знайомити вас з нашими кафедрами.

На відео Топольницький Валентин Станіславович, доктор медичних наук, професор розповість про кафедру інфекційних хвороб, фтизіатрії та пульмонології, засновану у 1996 році. Організував і очолює її по теперішній час доктор медичних наук, академік Академії наук вищої школи України, професор Мельник Василь Павлович. На кафедрі викладаються наступні дисципліни: фтизіатрія, пульмонологія, інфекційні хвороби, дерматологія і венерологія.
Основні теми наукових досліджень співробітників кафедри – це дослідження коморбідних захворювань та станів – туберкульоз та ВІЛ-інфекція, туберкульоз та алкоголізм, туберкульоз та материнство, ризик інфікування та ризик захворювання туберкульозом студентської молоді та дітей, клініко-експериментальне дослідження антимікобактеріальної активності сучасних препаратів та засобів народної медицини; особливості виявлення, діагностика та лікування бронхіальної астми, хронічного обструктивного захворювання легень, негоспітальної пневмонії, вірусних гепатитів та захворювань, що передаються статевим шляхом.

Особливе місце в науковій роботі займають наукові дослідження кафедри як дослідницького центру МОЗ України по багатоцентрових міжнародних наукових програмах з вивчення ефективності нових лікарських препаратів та засобів їх доставки в пульмонології, фтизіатрії, при лікуванні вірусних гепатитів. Центр впродовж всіх 20 років даних досліджень очолює професор Мельник Василь Павлович, який співпрацює з вченими з більш ніж 30 країн Європи, Азії, Африки та Америки.

Під керівництвом співробітників кафедри захищено за останні 15 років 2 докторські дисертації та 13 кандидатських дисертацій. За матеріалами наукових робіт за період існування кафедри підготовлено та опубліковано 3 монографії, 13 методичних рекомендацій та міжвідомчих інструкцій, 3 стандартів та протоколів по лікуванню та обстеженню хворих, 12 патентів, авторських свідоцтв на винаходи, понад 280 наукових праць у вітчизняних та закордонних виданнях.

Співробітники кафедри консультують більше, ніж в 10 лікарнях, поліклініках та наукових установах м. Києва, серед яких Інститут інфекційних захворювань НМАН України, Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського, медичний центр «Особливий», медичний центр дерматології та алергології, медичний центр «Смарт медікал», Медичний центр «Гармонія здоров’я».

Запрошуємо вас до Київського Медичного Університету, приєднуйтесь до нашої команди викладачів, інтернів і студентів та зробіть перший крок на шляху до своєї мети!

Контакти Приймальної комісії:
Адреса: 02099, Київ, вул. Бориспільська, 2
+38 (050) 337-81-01, (068) 854-40-31
admission@kmu.edu.ua

02.08.2023
ПОДІЇ | Всі Події
30
ТРА
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 30 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Травня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Відбулося чергове засідання ІнтерРади міжнародного факультету
21 травня 2024 року  на міжнародному факультеті відбулося чергове засідання ІнтерРади у зміш...
23 Травня 2024
Тривають іспити на фармацевтичному факультеті
17 та 20 травня 2024 року на кафедрі фармакології та фармакотерапії Київського Медичного Універси...
20 Травня 2024
Студенти-медики об’єдналися, щоб дослідити аутизм: спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії
8 травня 2024 року відбулося спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії, яке об'єднало с...
17 Травня 2024
Новини кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології
На кафедрі терапевтичної стоматології та пародонтології студенти-стоматологи  5 курсу, групи...
17 Травня 2024
Студенти КМУ взяли участь у турнірі з настільного тенісу
16 травня 2024 року у парку культури та відпочинку "Партизанська слава" відбувся турнір з настіль...
17 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери