Завершилася базова школа з хірургії

27-28 лютого на базі Центру симуляційного навчання та оцінювання Київського медичного факультету відбулася базова школа з хірургії. Організатором заходу виступив хірургічний клуб Armata Manus.

За два дні школи учасники оволоділи технікою кишкових, судинних швів, швів шкіри, самостійно виконали поширені хірургічні втручання (ентеро-ентероанастомоз, гастростомія) на свинячих органокомплексах. Крім того, курсанти відпрацювали основи лапароскопічних навичок.

Менторами школи стали лікар-хірург Степан Амбарцумян та хірург-інтерн Іван Мошкун.

Київський медичний університет підтримує талановитих молодих лікарів, які прагнуть постійно підвищувати свій рівень, тож слідкуйте за оновленнями на сайті та відвідуйте наші заходи. Розклад тренінгів Центру симуляційного навчання та оцінювання для студентів та інтернів КМУ тут.

05.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021