Засідання студентського наукового гуртка кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології

29 лютого 2024 року відбулося перше засідання студентського наукового гуртка кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Київського Медичного Університету.

У засіданні взяли участь студенти 3 та 5 курсів стоматологічного факультету. Зустріч розпочав привітальним виступом доцент Азаров О. В., який від керівництва кафедри, д.мед.н, професора Копчак О. В., привітав молодих науковців, побажав натхнення та терпіння на шляху долання наукових завдань.

Зі словами привітання виступила відповідальна за студентський науковий гурток к. мед.н, асистент Оболонська Г. О. та визначила напрямки наукової роботи гуртка.

Керівниками гуртка було запропоновано тематику майбутньої наукової роботи, яка має висвітлити проблему впливу вживання газованих солодких напоїв на стан твердих тканин зубів людей молодого віку (18-25 років). Визначились із напрямками інформаційного пошуку, методами та об’ємом клінічних досліджень.

Старостою наукового студентського гуртка обрано студентку 5 курсу Петренко Сюзанну, відповідальною за онлайн – учасників наукової спільноти студентку 3 курсу Бережну Сніжану.
Підводячи висновки першого засідання, доц. Азаров О. В. та ас. Оболонська Г. О. зазначили, що наукова робота студентства, є запорукою виховання інтелектуальної та досвідченої медичної спільноти України. Засідання пройшло у дружній, науковій атмосфері. Наступна зустріч запланована на березень 2024 року.

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024