ПОДІЇ | Всі Події

Засідання Круглого Столу «Київського медичного університету УАНМ»

27 травня, у приміщенні київського медичного університету УАНМ, пройшло засідання КРУГЛОГО СТОЛУ за темою “Народна медицина – сучасні проблеми та надбання”. У роботі КРУГЛОГО СТОЛУ приймали провідні науковці, фахівці академічної і компліментарної медицини України.

У приміщенні київського медичного університету УАНМ, 27 травня, пройшло засідання КРУГЛОГО СТОЛУ за темою “Народна медицина – сучасні проблеми та надбання”. У роботі КРУГЛОГО СТОЛУ приймали провідні фахівці академічної і комплівментарної медицини – Поканевич Олександр Валерійович – президент КМУ УАНМ, Гарник Тетяна Петрівна – д.м.н., зав. кафедри фітотерапії КМУ УАНМ», Моісеєнко Євгеній Васильович – професор, провідний науковий співробітник інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, завідувач відділу медико-біологічних досліджень в Антарктиці, доктор медичних наук; Білий Олександр Іванович – головний лікар санаторію «Озерний» м. Луганськ; та інші.

У порядку денному обговорювались питання: Про сучасний стан народної та нетрадиційної медицини в Україні. Перспективи розвитку компліментарної медицини в Україні; Компліментарна медицина XXIсторіччя :інтеграційні процеси народної медицини; Народна медицина – невід’ємна складова аутентичності Української нації. Традиції зцілювальних практик; Народна медицина у сучасній медичній практиці в Україні та за кордоном.

Ухвалено: Створити стратегію подальшого розвитку народної та нетрадиційної медицини та її інтеграції у комплементарну медицину; В межах ВООЗ сприяти впровадження в практику різноманітних галузей академічної медицини новітні технології компліментарної медицини в Україні; Активно розповсюджувати серед різних шарів населення науково-обгрунтовану інформацію щодо здоров’я людиниі сім’ї у сучасному українському соціумі; Рекомендувати практику проведення Круглого стола на постійній основі 1 раз на 2 місяці з тезами основних доповідачів; Рекомендувати створення Інтернет-інформаційного блоку щодо питань розвитку компліментарної медицини в Україні; З ухвалення Вченої Ради КМУ НАН рекомендувати розробку «Стандартів лікування методами народної та нетрадиційної (компліментарної) медицини в Україні».

 

Матеріал підготував І.Шестак

22.06.2015
ПОДІЇ | Всі Події
23
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери