ПОДІЇ | Всі Події

Засідання Круглого Столу «Київського медичного університету УАНМ»

27 травня, у приміщенні київського медичного університету УАНМ, пройшло засідання КРУГЛОГО СТОЛУ за темою “Народна медицина – сучасні проблеми та надбання”. У роботі КРУГЛОГО СТОЛУ приймали провідні науковці, фахівці академічної і компліментарної медицини України.

У приміщенні київського медичного університету УАНМ, 27 травня, пройшло засідання КРУГЛОГО СТОЛУ за темою “Народна медицина – сучасні проблеми та надбання”. У роботі КРУГЛОГО СТОЛУ приймали провідні фахівці академічної і комплівментарної медицини – Поканевич Олександр Валерійович – президент КМУ УАНМ, Гарник Тетяна Петрівна – д.м.н., зав. кафедри фітотерапії КМУ УАНМ», Моісеєнко Євгеній Васильович – професор, провідний науковий співробітник інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, завідувач відділу медико-біологічних досліджень в Антарктиці, доктор медичних наук; Білий Олександр Іванович – головний лікар санаторію «Озерний» м. Луганськ; та інші.

У порядку денному обговорювались питання: Про сучасний стан народної та нетрадиційної медицини в Україні. Перспективи розвитку компліментарної медицини в Україні; Компліментарна медицина XXIсторіччя :інтеграційні процеси народної медицини; Народна медицина – невід’ємна складова аутентичності Української нації. Традиції зцілювальних практик; Народна медицина у сучасній медичній практиці в Україні та за кордоном.

Ухвалено: Створити стратегію подальшого розвитку народної та нетрадиційної медицини та її інтеграції у комплементарну медицину; В межах ВООЗ сприяти впровадження в практику різноманітних галузей академічної медицини новітні технології компліментарної медицини в Україні; Активно розповсюджувати серед різних шарів населення науково-обгрунтовану інформацію щодо здоров’я людиниі сім’ї у сучасному українському соціумі; Рекомендувати практику проведення Круглого стола на постійній основі 1 раз на 2 місяці з тезами основних доповідачів; Рекомендувати створення Інтернет-інформаційного блоку щодо питань розвитку компліментарної медицини в Україні; З ухвалення Вченої Ради КМУ НАН рекомендувати розробку «Стандартів лікування методами народної та нетрадиційної (компліментарної) медицини в Україні».

 

Матеріал підготував І.Шестак

[slideshow_deploy id=’1916’]

22.06.2015
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери