Запрошуємо взяти участь у міжнародній конференції «Глаукома + 2020. Глаукома, катаракта, діабет»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у V ювілейній науково-практичній конференції з міжнародною участю «Глаукома + 2020. Глаукома, катаракта, діабет». Організатори події: Міністерство охорони здоров’я України, Департамент охорони здоров’я виконавчого органу КМДА, ПВНЗ «Київський медичний університет»,  ГО «Українське глаукомне товариство», КНП «Київська міська клінічна лікарня №1».

Конференція відбудеться 22-23 жовтня 2020 року в місті Києві за адресою: Бориспільське шосе, 18 км (300 м від Харківської площі та станції метро «Бориспільська», ONOVO DENDRA HOTEL).

Зареєструватися на on-line трансляцію ви можете до 10 години 21 жовтня тут.

Після реєстрації ви отримаєте персональний код для підключення. Ви будете мати можливість брати участь у конференції в реальному часі і по закінченню отримаєте сертифікат (10 балів БПР (безперервний професійний розвиток)).

Програму конференції дивіться тут.