Зустріч з представниками мережі аптек «Подорожник» на тему: «Твоє успішне майбутнє починається сьогодні»

10 травня 2023 року до Київського Медичного Університету з мотиваційною лекцією завітали наші давні друзі та партнери, представники мережі аптек «Подорожник».

Перед студентами КМУ з лекцією на тему: «Твоє успішне майбутнє починається сьогодні» виступила Марія Скринник, керівник відділу співпраці з освітніми закладами мережі аптек «Подорожник».

Вона розповіла про професійний розвиток фахівців з фармацевтичною освітою, можливість проходження виробничих практик та інтернатури та про платформу «Подорожник СТАРТ».

Мережа «Подорожник» розпочала свою роботу з 1999 року. Зараз в  Україні налічується понад 1500 аптек і їхня кількість постійно зростає.

Для розвитку молоді у компанії діє платформа можливостей “Подорожник START”, яка співпрацює з понад 30 освітніми закладами. Програма включає проведення практик і стажування для студентів різних спеціальностей та інтернатури для випускників фармацевтичного відділення. По завершенню програми студенти та випускники мають усі шанси працевлаштуватись у компанії.

Понад 270 студентів та випускників на квітень 2023 року завдяки платформі для молоді працевлаштувалися в мережі аптек “Подорожник”. На практику прийняли від 600 студентів, а на інтернатуру оформили біля 60 випускників. Компанія надає можливість випробувати свої сили і здобути нові навички у професіоналів різних сфер.

Лекція дуже сподобалась нашим студентам, вони дискутували і активно ставили питання Марії Скринник.

Відео-запис лекції ви можете переглянути на нашому ютуб-каналі за посиланням

Дякуємо мережі аптек «Подорожник» за цікавий, змістовний і мотивуючий захід!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024