ПОДІЇ | Всі Події

Зустріч з представниками мережі аптек «Подорожник» на тему: «Твоє успішне майбутнє починається сьогодні»

10 травня 2023 року до Київського Медичного Університету з мотиваційною лекцією завітали наші давні друзі та партнери, представники мережі аптек «Подорожник».

Перед студентами КМУ з лекцією на тему: «Твоє успішне майбутнє починається сьогодні» виступила Марія Скринник, керівник відділу співпраці з освітніми закладами мережі аптек «Подорожник».

Вона розповіла про професійний розвиток фахівців з фармацевтичною освітою, можливість проходження виробничих практик та інтернатури та про платформу «Подорожник СТАРТ».

Мережа «Подорожник» розпочала свою роботу з 1999 року. Зараз в  Україні налічується понад 1500 аптек і їхня кількість постійно зростає.

Для розвитку молоді у компанії діє платформа можливостей “Подорожник START”, яка співпрацює з понад 30 освітніми закладами. Програма включає проведення практик і стажування для студентів різних спеціальностей та інтернатури для випускників фармацевтичного відділення. По завершенню програми студенти та випускники мають усі шанси працевлаштуватись у компанії.

Понад 270 студентів та випускників на квітень 2023 року завдяки платформі для молоді працевлаштувалися в мережі аптек “Подорожник”. На практику прийняли від 600 студентів, а на інтернатуру оформили біля 60 випускників. Компанія надає можливість випробувати свої сили і здобути нові навички у професіоналів різних сфер.

Лекція дуже сподобалась нашим студентам, вони дискутували і активно ставили питання Марії Скринник.

Відео-запис лекції ви можете переглянути на нашому ютуб-каналі за посиланням

Дякуємо мережі аптек «Подорожник» за цікавий, змістовний і мотивуючий захід!

11.05.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери