Партнер Київського медичного університету – компанія Colgate запрошує на вебінар!

Компанія Colgate запрошує всіх викладачів, інтернів та студентів стоматологічного факультету долучилися до безкоштовного вебінару з питань профілактики захворювань пародонту та особливостей гігієни ротової порожнини у період карантину, який відбудеться 21 квітня о 19:00.

Автор вебінару Чумакова Юлія Геннадіївна, доктор медичних наук, професор кафедри загальної стоматології Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету, Генеральний секретар Асоціації лікарів-пародонтологів України, Віце-президент Асоціації лазерної стоматології України.

Посилання на онлайн-трансляцію

16.04.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021