ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на вебінар на тему: «Якість медичної освіти: Європейські аспекти»

22 квітня в онлайн-режимі відбулася чергова зустріч освітян в сфері медицини з різних закладів України в рамках проекту «Школа якості медичної освіти» (SQMED). З нашими експертами ми говорили про роль інтеграції наукового компонента у додипломну медичну освіту, оскільки темою вебінара була «Наукові дослідження та медична освіта – як поглибити цей зв’язок».

Нагадуємо, що цей проект створений і реалізується на базі відділу моніторингу якості освіти Київського медичного університету та підтримується Європейським союзом за програмою House of Europe і має на меті вивчення та імплементування кращих практик європейської системи медичної освіти.

Запрошуємо на вже останній вебінар з цього циклу в цей четвер 29 квітня о 17.00, темою якого буде «Якість медичної освіти: Європейські аспекти». Будемо говорити про основні проєкти, ініціативи та інструменти направленні на підвищення якості медичної освіти у європейському освітньому просторі.

Спікерами заходу будуть :

• Андрій Шмаргальов, керівник відділу моніторингу якості освіти КМУ, к.мед.н., член Європейської асоціації медичної освіти (AMEE).

• Йогеш Ачарія, експерт з медичної освіти, партнер проєкту, член Британської академії медичних освітян (AoME), старший науковий дослідник Western Vascular Institute, National University of Ireland

Тож, не зволікайте, реєструйтеся на посиланням.

Онлайн-трансляція заходу за посиланням.

Якщо ви вже зареєстровані, повторної реєстрації не потрібно, ми надішлемо вам посилання на трансляцію.

Посилання на наші попередні вебінари:

1) https://www.youtube.com/watch?v=hkODbSTxv9g

2) https://www.youtube.com/watch?v=Kx4LjADijso

3) https://www.youtube.com/watch?v=PuZHFv0kw0k

4) https://www.youtube.com/watch?v=D4JJiur3w5o

27.04.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери