Відбулася онлайн-зустріч з ректором КМУ щодо нових умов вступу до інтернатури

17 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч з ректором проф. Івнєвим Борисом Борисовичем з метою роз’яснення нових умов вступу до інтернатури у 2022 році.

Ректор Університету розпочав онлайн-зустріч з оцінки складної епідемічної ситуації в країні та зазначив, що саме студенти, інтерни та викладачі Київського медичного університету своїм особистим прикладом мають показати кожному: вакцинація — це важливо і відповідально. Борис Борисович закликав всіх вакцинуватися та нагадав,  що всі співробітники університету можуть зробити щеплення в ЦПМСД №2, що на вул. Бориспільській 30А.

Друга частина онлайн-зустрічі була присвячена роз’ясненням нових умов вступу до інтернатури у 2022 році.

Нова модель інтернатури має низку особливостей, а саме:

• електронний розподіл, який забезпечує прозорий доступ до місць в інтернатурі;
  • компенсацію закладам охорони здоров`я витрат на підготовку інтернів, яка забезпечує справедливий доступ до кращих медичних закладів охорони здоров`я;
  • збільшення практичної частини підготовки в інтернатурі, що гарантує можливість опановування практичними навичками за обраною спеціальністю;
  • оновлений перелік спеціальностей, що відповідає вимогам Європейського Союзу до післядипломної медичної освіти;
  • оновлені вимоги до баз стажування, які забезпечують підготовку лікарів інтернів під керівництвом професіоналів в умовах забезпечення сучасним медичним обладнанням та достатнім обсягом процедур, операцій, пологів, відвідувань
  • типові програми підготовки в інтернатурі, що відповідають європейським програмам підготовки.

Вступ до інтернатури за обраною спеціальністю буде визначатися конкурсним балом, який розраховується  на основі середнього балу оцінок, КРОК 2 та ОСКІ.

Оцінювання здатності до виконання самостійної роботи під час атестації базуватиметься на  результатах КРОК 3 та співбесіди.

Київський медичний університет, розуміючи складність першого року розподілу в інтернатуру за рейтинговим розподілом запроваджує в рамках кар’єрного центру Університету програму, метою якої є постійне та швидке інформування всіх випускників закладів вищої медичної освіти про стан впровадження системи електронного розподілу в інтернатуру та кроки, які потрібно зробити для того, щоб отримати бажану спеціальність.

Наприкінці зустрічі ректор відповів на питання студентів та закликав активно готуватись до атестації, використовуючи всі можливості і, зокрема платформу PrExam, та слідувати рекомендаціям викладачів по підготовці до КРОК2, щоб отримати максимальні бали й бажану спеціальність.

Дякуємо Борису Борисовичу за цікаву та корисну зустріч і нагадуємо студентам, що ви можете поставити питання ректору у цій формі.

Якщо ви не встигли на прямий ефір, то онлайн-зустріч з ректором ви можете переглянути за посиланням на нашому Youtube-каналі.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024