Запрошуємо на науково-практичну конференцію “Актуальні питання комплементарної/альтернативної (народної і нетрадиційної) медицини у підготовці фахівців”, яка відбудеться 13-14 квітня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 9, ауд. 20 (Київський медичний університет). Подія відбудеться за підтримки: МОН України, Національної наукової медичної бібліотеки України, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Академії наук вищої школи України, Відділення фундаментальних проблем медицини, ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України», Дніпровського медичного інститута традиційної і нетрадиційної медицини, ТОВ «Науково-дослідний інститут інформаційної медицини», Україна, Компанії UMED (Туреччина).

Інформаційне забезпечення: «Здоров’я і довголіття», «Фітотерапія. Часопис», «Зелена планета Земної».

Програму можна завантажити тут.

Чекаємо на вас, шановні колеги!

09.04.2019
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021