Запрошуємо на мультидисциплінарний цикл ТУ «Профілактика інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги. Гігієна рук медичних працівників»

Шановні колеги!

ПВНЗ «Київський Медичний Університет» за організаційної підтримки ТОВ «Університет професійного та особистого розвитку» в рамках професійної підготовки за спеціальностями 222 «Медицина», 226 «Фармація, промислова фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» запрошує всіх зацікавлених взяти участь в унікальному, практично орієнтованому, мультидисциплінарному циклі тематичного удосконалення «Профілактика інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги. Гігієна рук медичних працівників»  в режимі он-лайн (Zoom), який проходитиме з 8 по 22 квітня 2024 року.

Наш спікер: Олена Бачинська, доктор медичних наук, професор, лікар-епідеміолог, лікар-інфекціоніст, завідувач відділом інфекційного контролю КНП « МКЛ №10» ОМР

Під час навчання ви дізнаєтесь про:

1. Огляд нормативно-правової бази з інфекційного контролю. Міжнародні рекомендації та обов’язкові вимоги до впровадження гігієни рук в лікувальних закладах.
2. Організація роботи з профілактики інфекцій та інфекційного контролю (ПІІК).
3. Розробка плану дій з ПІІК у ЗОЗ, що надають первинну, вторинну або третинну допомогу.
4. Розробка стандартних операційних процедур (СОП) з профілактики інфекцій.
5. Механізм, шляхи та фактори передачі збудників інфекцій, пов’язаних із наданням медичної допомоги (ІПМД). Ланцюг інфікування.
6. Гігієна рук – як основа інфекційної безпеки.
7. Вимоги до розробки локальної документації з гігієни рук в закладах охорони здоров’я.
8. Основні правила гігієни рук, покази. Техніки гігієнічної обробки рук.
9. Роль моніторингу і оцінки впровадження гігієни рук. Розбір ситуаційних задач.
10. Застосування гігієни рук на практиці. Формування культури безпеки з гігієни рук. Заключне тестування.

За результатами навчання кожен учасник:
– розширить свій світогляд, отримавши практичні компетенції та отримає ілюстративні й методичні матеріали;
– пройде комплексне оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок слухачів освітнього заходу безперервного професійного розвитку у вигляді тестування;
– отримає ПОСВІДЧЕННЯ про проходження циклу тематичного удосконалення встановленого зразку;
– отримає 50 балів БПР для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.08.2021 р. №1753.

Запрошуємо до участі лікарів-епідеміологів, лікарів-інфекціоністів, лікарів загальної практики-сімейної медицини та всіх зацікавлених осіб!

Вартість навчання – 3000 грн. з однієї особи.

Реєстрація за телефоном: 096-555-17-46

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024