ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на курс тематичного удосконалення «Запальні захворювання сечостатевих органів в практиці лікарів сімейної медицини»

ПВНЗ «Київський медичний університет» та асоційований МЦ «Гармонія здоров’я» оголошують набір слухачів на курс тематичного удосконалення «Запальні захворювання сечостатевих органів в практиці лікарів сімейної медицини» (з використанням дистанційних комп’ютерних технологій).

Курс відбуватиметься з 1 по 5 лютого 2021 року і розрахований на лікарів-загальної практики-сімейної медицини, терапевтів лікарів-урологів, акушерів-гінекологів, хірургів та інших зацікавлених фахівців.

Під час навчання слухачі дізнаються про сучасні рекомендації в діагностиці, лікуванні та профілактиці запальних захворювань сечостатевих органів, які базуються на доказовій медицині, а саме клінічних рекомендаціях таких авторитетних світових організацій, як Американська урологічна асоціація (AUA) та Європейська асоціація урологів (EAU).

Курс відбудеться за участю відомих фахівців:
• Козлова Вадима Владиславовича, завідувача кафедри урології Київського медичного університету, к.мед.н., доцента, лікаря-уролога-андролога-сексопатолога, головного лікаря «Гармонії Здоров’я» на лівому березі, заслуженого лікаря України
• Квача Олександра Дмитровича, провідного лікаря-уролога-андролога, д.мед.н, головного лікаря клініки «Гармонія Здоров’я» на правому березі

Після успішного проходження курсу лікар отримає 25 балів до професійного портфоліо відповідно до наказу МОЗ України № 446 від 22.02.19 р. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».

Більш детальну інформацію про проведення курсу тематичного удосконалення ви можете дізнатися у Фракун Олени Тимофіївни (+380664900955, o.frakun@kmu.edu.ua).

20.01.2021
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери