Запрошуємо на курс тематичного удосконалення «Запальні захворювання сечостатевих органів в практиці лікарів сімейної медицини»

ПВНЗ «Київський медичний університет» та асоційований МЦ «Гармонія здоров’я» оголошують набір слухачів на курс тематичного удосконалення «Запальні захворювання сечостатевих органів в практиці лікарів сімейної медицини» (з використанням дистанційних комп’ютерних технологій).

Курс відбуватиметься з 1 по 5 лютого 2021 року і розрахований на лікарів-загальної практики-сімейної медицини, терапевтів лікарів-урологів, акушерів-гінекологів, хірургів та інших зацікавлених фахівців.

Під час навчання слухачі дізнаються про сучасні рекомендації в діагностиці, лікуванні та профілактиці запальних захворювань сечостатевих органів, які базуються на доказовій медицині, а саме клінічних рекомендаціях таких авторитетних світових організацій, як Американська урологічна асоціація (AUA) та Європейська асоціація урологів (EAU).

Курс відбудеться за участю відомих фахівців:
• Козлова Вадима Владиславовича, завідувача кафедри урології Київського медичного університету, к.мед.н., доцента, лікаря-уролога-андролога-сексопатолога, головного лікаря «Гармонії Здоров’я» на лівому березі, заслуженого лікаря України
• Квача Олександра Дмитровича, провідного лікаря-уролога-андролога, д.мед.н, головного лікаря клініки «Гармонія Здоров’я» на правому березі

Після успішного проходження курсу лікар отримає 25 балів до професійного портфоліо відповідно до наказу МОЗ України № 446 від 22.02.19 р. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».

Більш детальну інформацію про проведення курсу тематичного удосконалення ви можете дізнатися у Фракун Олени Тимофіївни (+380664900955, o.frakun@kmu.edu.ua).

20.01.2021
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021