Запрошуємо до участі у 29-й Вільнюській міжнародній конференції-школі дитячої пульмонології та алергології

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у 29-й Вільнюській міжнародній конференції-школі дитячої пульмонології та алергології, яка відбудеться в онлайн-форматі. Організатори події: ПВНЗ «Київський медичний університет»,  Вільнюський університет (Литва), Вінницький національний університет ім. М.І. Пирогова.

Конференція відбудеться 23 жовтня з 10:00 до 17:00. Цей відомий широкій громадськості захід вкотре запропонує своїм учасникам лекції від провідних зарубіжних та вітчизняних спеціалістів, майстер-класи, гарячі дискусії та розбір клінічних кейсів.

У програмі заходу:

• Діагностика та лікування найбільш поширених захворювань у дитячій пульмонології та алергології
  • Вакцинопрофілактика в епоху COVID-19
  • Обговорення теми, що цікавить весь світ: «Як в складних умовах сьогодення раціонально використовувати діагностичні та лікувальні ресурси в медицині»

Запрошуємо до участі в конференції-школі. Всі учасники отримають сертифікат 10 балів. Реєстрація обов’язкова за посиланням. Промокод для безкоштовної участі: Z18 163. Кількість місць обмежена!

Програму конференції дивіться тут.

22.10.2020