Запрошуємо до участі у 29-й Вільнюській міжнародній конференції-школі дитячої пульмонології та алергології

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у 29-й Вільнюській міжнародній конференції-школі дитячої пульмонології та алергології, яка відбудеться в онлайн-форматі. Організатори події: ПВНЗ «Київський медичний університет»,  Вільнюський університет (Литва), Вінницький національний університет ім. М.І. Пирогова.

Конференція відбудеться 23 жовтня з 10:00 до 17:00. Цей відомий широкій громадськості захід вкотре запропонує своїм учасникам лекції від провідних зарубіжних та вітчизняних спеціалістів, майстер-класи, гарячі дискусії та розбір клінічних кейсів.

У програмі заходу:

• Діагностика та лікування найбільш поширених захворювань у дитячій пульмонології та алергології
  • Вакцинопрофілактика в епоху COVID-19
  • Обговорення теми, що цікавить весь світ: «Як в складних умовах сьогодення раціонально використовувати діагностичні та лікувальні ресурси в медицині»

Запрошуємо до участі в конференції-школі. Всі учасники отримають сертифікат 10 балів. Реєстрація обов’язкова за посиланням. Промокод для безкоштовної участі: Z18 163. Кількість місць обмежена!

Програму конференції дивіться тут.

22.10.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021