Запрошуємо до онлайн-бібліотеки пластичного хірурга!

Кафедра пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, хірургічної косметології з курсом основ приватної лікарської практики Київського медичного університету запрошує всіх бажаючих студентів Університету скористатися онлайн-бібліотекою пластичного хірурга psbook.org

Ця бібліотека була розроблена за ініціативи Андрія Леонідовича Харькова завідувача кафедри пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії КМУ, провідного пластичного хірурга, президента Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ), доктора медичних наук, професора.

Відкриття бібліотеки присвячене 30-річчю Київського медичного університету, яке ми будемо відзначати цьогоріч. За допомогою безкоштовного річного абонементу наші студенти зможуть користуватися послугами онлайн-бібліотеки цілодобово. Бібліотека містить більш, ніж 1500 видань провідних та найвідоміших хірургів з усього світу.

Ми раді презентувати онлайн-бібліотеку та поділитися сучасними знаннями з пластичної хірургії з нашими студентами!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024